Фестиваль розпочався. Та чи надовго?

1 019 0

Закладати початок фестивалю фестивалів довелося сьогодні комунальникам, які по всьому центр міста висаджували квіти. План є, а от часу не так багато. Хоча вже до офіційного відкриття ярмарку в Придніпровському парку можна було побачити досить цікаву клумбу:


А цікава вона тим, що замість традиційних орнаментів цього року квіти висадили у вигляді напису "Я ♥ Кременчук". Квіти ще тільки розквітнули, та поки що сумно виглядають на фоні голої землі. Літа чекають, напевно.

З людьми на самому фестивалі якось не склалося. На третю годину дня біля прилавків не було майже нікого. Хтось повертався з роботи й вирішив зайти на звук голосної музики, а хтось просто прогулювався парком.

Це й не дивно - час робочий. Адже щоб купити якусь річ на ярмарку, треба спочатку заробити грошей. Ціни товарів на ярмарку, до речі, різні.

Наприклад, біленькі чарівниці обійдуться у 400 грн., волохаті гномики - трохи дорожче.

Вишукані гердани можна купити, починаючи від 200 гривень і до 500.За порівняно доступними цінами можна придбати й вишиванки, у середньому за 600-700 грн.Глиняний посуд можна придбати дешевше - від 16 грн.Трохи дорожчі картини з солоного тіста.
Аби підкріпитися, біля сцени встановлені додаткові будиночки зі смачненьким: від шашлику до гамбургерів і хот-догів. Ціни звичайні: гамбургери - близько 40 грн, хот-доги - по 20.

І начебто вибір гарний є, але кількість покупців неприємно дивує. Продавці не впевнені, що будуть на фестивалі довше двох днів.

- Нас кликали і в інші місця. Тому навіщо стояти тут  без покупців? Навіть не знаю, скільки тут пробудемо, - зазначила одна з продавчинь.

Інші ж учасники фесту також рекомендують кременчужанам завітати у Придніпровський, аби не проґавити можливості відпочити та придбати щось гарне чи необхідне.

Читайте також: Кременчук фестивалитиме з 28 квітня по 14 травня. Програма заходів фестивалю "Чумацький шлях" 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация