Троїцький театр покаже киянам "Людину, яка платить" Ів Жаміака

1 021 0
Троїцький театр покаже киянам "Людину, яка платить" Ів Жаміака

Кременчуцький Троїцький театр показуватиме в київському театрі свою виставу "Людина, яка платить" у рамках фестивалю аматорських театрів. Показ відбудеться у столичному театрі "Золоті ворота", що по вул. Шовковичній.

Про це повідомляє один з акторів театру Сергій Артьоменко на своїй сторінці у соцмережі.

 


 

Кременчужани вже мали нагоду побачити цю чудову виставу під час "Театральної весни 2017". 

За сюжетом, забезпечений  місьє Олександр вирішує з допомогою грошей створити собі ілюзію того, без чого, виявляється, не може жити чоловік у розквіті сил — без єдиного друга, без люблячої дружини і без улюбленої дитини.

Для втілення своїх фантазій він запрошує у свою нову квартиру безхатчанка Геноле (Леон Гог), безробітну актрису Елеонору і юну жрицю кохання Клео (Виржинію). Вся ця напівбожевільна вигадка з домашнім театром потрібна Олександру як повітря, адже він щиро вірить, що тільки так він зможе отримати ті «тридцять шість градусів людського тепла», необхідні кожній людині, у якого, крім здорового серця, є ще й хвора душа...

Вистава, як і її оригінал, була поставлена з одним актом, протягом майже двох з половиною годин. І, на відміну від більшості інших постановок цієї «чорної» комедії, Сергій Михайлович  (він же – головний герой вистави) залишив у виставі трагічний кінець  – після суцільного краху героя, майже перед приходом поліції чоловік застрелився.

Варто відзначити, що хоча вистава була досить довгою, ти настільки поринаєш у перипетії  життя акторів на сцені, що й не дивишся на годинник. До того ж навряд чи хтось залишився розчарованим після таких шалених емоцій, пристрасті  та щирих простих жартів.

Елеонора.     Я люблю тебя!
Олександр.   У меня очень странное ощущение, Элеонора! Как будто я слышу твой голос в первый раз! Элеонора!
Елеонора.     Да?
Олександр.  Я верю тебе. (Обнимает ее.)


І ми, всі присутні,  теж повірили! Тепер черга оцінити всю майстерність наших акторів за киянами.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация