Документація по Свято-Успенському собору на площі Перемоги вже готова: чекають на пропозиції

1 863 0
Документація по Свято-Успенському собору на площі Перемоги вже готова: чекають на пропозиції

Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Додаткове внесення змін до детального плану території центральної частини міста, в частині розміщення на площі Перемоги Успенського собору». 

Як зазначає прес-служба виконкому, мета даної роботи – внесення змін до детального плану території центральної частини міста, які обумовлюють будівництво собору.
До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.

Дана робота розроблена ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя на замовлення управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

З графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні, з 09.00 до 16.00.

 

 

Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та  розгляду пропозицій – заступник начальника управління-начальник відділу планування, забудови міста та містобудівного моніторингу управління містобудування та архітектури Ковальчук Вікторія Володимирівна.

Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються з  28 квітня по 31 травня 2017 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219.      

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

В Управлінні містобудування та архітектури нагадують, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011  № 555 пропозиції мають право подавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

- юридичні особи, об`єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект, та на суміжних з нею територіях;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними даною Постановою, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Нагадаємо, кременчужанки Ганна Бутова та Яна Коваль продовжують категорично висловлюватись проти відродження храму на його історичному місці на нинішній площі Перемоги. При цьому у категоричній формі було зазначено, що відродження храму на його історичному місці не відбудеться.

Репортер "Програми Плюс" під час їхньої прес-конфренції попрохав їх прокоментувати думку кременчужан стосовно того, що їхня громадська робота проти відродження собору (Київського патріархату. - Ред.) збігається з намірами російських спецслужб протидіяти представникам УПЦ Київського патріархату.

Останні від надання прямої відповіді на поставлене питання ухилилися, обмежившись тим, що жодного зв'язку з урядовими організаціями країни-окупанта не підтримують.

Ініціатори заходу вказали на те, що вони не проти відродження самого собору - вони виступають проти відродження собору саме на площі Перемоги. 

Як було зазначено, ймовірними варіантами місць побудови храму за оригінальними кресленнями може бути колишній кінотеатр Придніпровського парку.

Ганна Бутова та Яна Коваль вважають, що громадські слухання, які 09 жовтня минулого року відбулись у мерії, є такими, що суперечать чинному законодавству. А якщо так, то вони найближчим часом мають намір оскаржити це в Автозаводському районному суді Кременчука.

Що цікаво, ініціаторки прес-конференції поскаржились на витрати міського бюджету під час розробки землевпорядної документації під собор на площі Перемоги, за яке в листопаді 2016 року проголосували депутати міської ради. Цим, на думку кременчужанок, міська влада дискримінує права представників інших релігій та конфесій, але не уточнили, яких саме.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация