З вуличного туалету в центрі міста "витягували щось". Воно бігало по всій ямі. ФОТО

1 538 0
З вуличного туалету в центрі міста "витягували щось". Воно бігало по всій ямі. ФОТО

У Кременчуці рятували «рядового Райана». Про це пише на своїй сторінці кременчужанка. Ситуація була складна. У вуличний туалет глибиною 4 метри потрапила невідома істота. Намагання самостійно витягти створіння з дірки туалету не увінчалося успіхом. Істоті поклали дрючок, але вона не скористалася ним. Отже довелося викликати рятувальників служби Спецсервісу.

«Це була феєрична картина - з туалету витягувати щось. Справа ускладнювалась глибиною і тим, що воно бігало по всій ямі. Тому я виконувала скромну роль - а не приженеш ти нам його... великою палицею гнала в потрібний куточок. Скажу зразу - тваринка занадто жвава і дуже хотіла дістатися до водія Сергія, щоб його вхопити:))) Другу частину цієї пригоди напише Марина, але щоб не дуже хвилювались - тваринка пішла жити до води, там, де їй і місце».

Авторка висловила своє сподівання: «Я не хочу думати, що в центрі міста хтось їх вирощує на хутро чи просто набавився».

Особливу подяку авторка висловила  заступнику директора Спецсервісу – Марині Кожушко та водієві Сергію.

 «Вони з водієм ні на хвильку не задумались, чи потрібно рятувати тваринку. Я особисто дуже вдячна їм за самовідданість».

Насправді істота виявилася не рядовим Райаном, а ондатрою.

«Як тваринка опинилась у ямі туалету, достеменно не відомо, бо ця тваринка не нутрія, а ондатра (хоча й одна, й інша - не той житель, який живе в центрі міста). Просто, дивлячись на глибину близько чотирьох метрів, усе здається не таким, як насправді».

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация