Відкрито сезон порушень під час заборони ловити рибу – патруль затримав перших рибалок

832 0
Відкрито сезон порушень під час заборони ловити рибу – патруль затримав перших рибалок

Незаконний улов оцінили в 25500 гривень.

Дві рейдові групи водної поліції Кременчуцького відділу виявили порушників на Сулинській затоці Кременчуцького водосховища в межах заказника Сулинський, у районі села Дем’янівка Семенівського району, та річки Дніпро, поблизу села Самусіївка Кременчуцького району.

Поліцейськими на гарячому затримано двох рибалок.

Так 29-річний порушник, мешканець Семенівського району, використовував рибальську сітку та дерев’яний човен і виловив понад 36 кілограмів риби різних видів. Рибалив чоловік на Сулинській затоці

Наступний рибалка-порушник - 43-річний мешканець сусідньої області використовував також рибальську сітку та на гумовому човні вийшов на воду, виловивши при цьому понад 43 кілограми риби різних видів. Рибалив він на річці Дніпро, поблизу села Самусіївка Кременчуцького району.

Поліцейськими вилучено знаряддя лову та рибу в порушників закону.

За фактами відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (незаконне заняття рибним промислом).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1700 до 3400 гривень або обмеження волі на строк до трьох років.

Правоохоронці Кременчуцького відділу поліції нагадують рибалкам про те, що почалася весняна нерестова заборона на вилов риби, яка триватиме до 20 травня скрізь, крім водосховищ, де діє заборона з 1 квітня по 9 червня.

Поліцейські закликають громадян повідомляти про факти незаконного рибного промислу на водоймах Полтавщини до водної поліції Кременчуцького відділу поліції за телефонами: (0536) 74-03-90, 102 або за адресою: м. Кременчук, вул. Лікаря О.Богаєвського, 50/15.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация