Вихованців колонії прибуде - близько 100 осіб за рік. Вони просяться працювати у благоустрою міста

757 0
Вихованців колонії прибуде - близько 100 осіб за рік. Вони просяться працювати у благоустрою міста

Сьогодні на засіданні піклувальної ради Кременчуцької виховної колонії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради обговорювали нагальні питання.

Присутній був начальник закладу Юрій Величко. Від керівництва закладу пролунала подяка начальнику міграційної служби – Коль Олені та податківцям за допомогу в своєчасному забезпеченні вихованців паспортами та податковими кодами  капелану отцю Олександру за постійну участь у духовному вихованні молоді, що перебуває в закладі. Отець Олександр приходить на свята та в інші дні, проводить причастя та настановляє молодь.

Пастору церкви «Завіт» Валерію Радіонову та його сину Артему висловили окрему подяку за активну участь у житті колонії. Вони постійно проводять концерти, заходи, на яких грають у настільні ігри, та багато проводять часу в спілкуванні з вихованцями.

Також керівнику центру «Спорт для всіх» Олегу Медведенку подякували за організацію проведення спортивних змагань у колонії за участю активістів.

Окремо подякували й Марії Іванченко, яка організовувала декілька разів «форум-театри», які допомагають вихованцям колонії адаптуватися до соціального життя, стати більш комунікативними та спроможними жити на волі.

Наразі в колонії перебувають усього 30 вихованців. Це дуже невелика кількість, тому у вихователів є змога більше приділяти уваги кожному окремо.

З 30 дітей 2 – круглі сироти, 24 мають неповноцінну сім’ю і тільки 4 мають обох батьків.

Відповідно усі активісти, хто бере участь у житті вихованців, роблять дуже значущу для їхньої подальшої долі справу.

24, 25, 26 квітня до колонії завітають спеціалісти з Нідерландів з проектом «Помпіду». Вони мають на меті втілення європейських стандартів у роботу працівників закладу.

Тож начальник колонії просив у комісії виділити екскурсовода, щоб прийняти гостей та провести пішу екскурсію містом.

Також просили дозволу для повнолітніх вихованців заробляти гроші на комунальних підприємствах Кременчука, наприклад у сфері благоустрою (по 2-3 людини в день). Він додав, що оплата праці вихованців нараховується, згідно із законодавством, та не може бути менше ніж 3200 грн.

Також просили організувати страхування вихованців від нещасних випадків.

Присутні члени комісії не мали жодного зауваження або заперечення, тож усі ці питання будуть вирішені.

Також стало відомо, що протягом року до даної колонії прибуде близько 100 вихованців. Але не через зростання злочинності, а в рамках реорганізації системи подібних закладів.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация