Довічне ув’язнення отримав 21 річний хлопець за свідоме вбивство своєї бабусі та її знайомого

885 0
Довічне ув’язнення отримав 21 річний хлопець за свідоме вбивство своєї бабусі та її знайомого

За повідомленням прокуратури, в Полтавській області двоє молодиків убили бабусю та дідуся.

Київський районний суд Полтави виніс обвинувальний вирок 2 мешканцям Полтавського району за пограбування та вбивство 65-річної жінки, яка була рідною бабусею одного із хлопців, та її 70-літнього знайомого

 Маючи інформацію, що в чоловіка велика пенсія, у липні 2014 року зловмисники вирішили заволодіти цими доходами. Вони заздалегідь придбали гумові рукавиці, виготовили кляпи та приготували  мотузки, якими скористалися під час скоєння злочинів. Проте замість великих грошей поцупили лише телевізор, мобільний телефон та 102 гривні.

За вироком суду першої інстанції 21-річний молодик отримав довічне позбавлення волі, а 26-річний – 15 років. У обох конфісковане належне їм майно.

Зазначені особи засуджені за ч. 4 ст. 187 (розбій, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний із проникненням у житло, та поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та п.п.1,6,12 ч.2 ст. 115 (вбивство двох осіб із корисливих мотивів, вчинене за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Чиатайте також: 44000 гривень через суд стягнула з підприємця Кременчуцька прокуратура

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация