Поліція затримала осіб, що грабували житло кременчужан

876 0
Поліція затримала осіб, що грабували житло кременчужан

У Кременчуці щоденно відбуваються крадіжки. Тож стало відомо про розриття деяких та вчинення нових.

Стало відомо, що крадіжку пральної машинки вартістю 4600 гривень у лютому 2017 по вул. Аерофлотській, з будинку кременчужанина вчинив 30-річний громадянин України, раніше судимий, непрацюючий.

 Справу внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

Крадіжку обігрівача, підсилювача, принтера та монітора на загальну суму 7000 грн. з комірчини у період з 14.02 по 28.02 п.р. по вул. Гвардійській вчинив 31-річний мешканець Кременчука. Речові докази в нього вилучено частково. Справу внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

Крадіжку холодильника та телевізора на загальну суму 10000 гривень 12 лютого, о 16-00, по вул. Івана Приходька з квартири вчинив 46-річний раніше судимий непрацюючий мешканець м. Кременчука.

Речові докази у нього вилучені. Повідомлено про підозру. Справу внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

А ось справу, яку ще треба буде розслідувати, це заява кременчужанки про те, що в ніч на 20 січня по вул. Сербіченка, з комірчини шляхом підбору ключа викрадено 2 дитячих велосипеди на загальну суму 5000 грн. Вирішується питання про внесення справи до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

Читайте також: Через падіння гвинтокрила Мі-2 під Бахмутом загинув кременчуцький воїн-захисник

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация