Кременчуцьку культуру потягнуть в Інтернет. Ініціатива віце-мера Проценка

815 0

Надалі культурні заклади нашого міста з’являться в Інтернеті й про їх діяльність можна буде дізнаватися у мережі, зокрема в тому ж Фейсбуку.

Початок Інтернет-революції в культурній галузі за двома художніми галереями – міською та імені Наталі Юзефович.

Відповідну інформацію щодо намірів з "комп'ютеризації" кременчуцької культури «Програмі плюс» оприлюднив віце-мер Руслан Проценко.

Його точка зору – поширення публічних відомостей про ті ж міські виставки на спеціальних сторінках культурних закладів, які відбуваються, лише наблизить глядачів до загальної культури та підвищуватиме їх рівень.

З того, що відомо, саме виведення наших бюджетників в Інтернет буде поетапним.

Тож спочатку свої сторінки в соціальних мережах зроблять митці, далі – художня та музичні школи з кременчуцькими бібліотеками.

Очікується також, що справа колись дійде до міського краєзнавчого музею, однак це станеться не раніше, ніж через багато років. Втім є сподівання, що наші правнуки до цього доживуть.

Причина – досить банальна. По-перше, в краєзнавчому  музеї немає кому цього робити. По-друге, тема Інтернету в цьому випадку буде дуже важкою як для розуміння виконавців, так і для виставлення експонатів на загальний огляд у тому ж Фейсбуку.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация