Кременчужан закликають молитися за перемогу над агресором та за мир в Україні 2 квітня

877 0
Кременчужан закликають молитися за перемогу над агресором та за мир в Україні 2 квітня

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) Філарет закликає всі церкви України до молитви 2 квітня за перемогу над агресором.

У Києві молитва розпочнеться о 15.00 на Софіївській площі.

Звернення до пастви підписали голови найбільших конфесій країни. Представники Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій виступили з ініціативою про проведення 2 квітня спільної молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру.

Звернення підписали предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет, глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав, генеральний Секретар Конференції Римо-Католицьких Єпископів Віталій Скомаровський. Вони звертаються до священнослужителів, проповідників, Церков провести в неділю, 2 квітня, о 15 годині, у Києві на Софіївській площі, а також в обласних центрах, по всій Україні та в країнах українського поселення спільні молитви за перемогу над агресором і за встановлення справедливого миру.

 Також священнослужителі вирішили молитися про звільнення полонених і ув'язнених, за мирних мешканців Донбасу і Криму, за біженців і вимушених переселенців.

 На наступний після спільної молитви день, 3 квітня, представники Ради церков закликають віруючих поститися.

Читайте також: Лікарні зобов'язані інформувати про наявність безкоштовних ліків

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация