Рейд активістів та поліції у пошуку підпалювачів пройшов успішно. ВІДЕО

897 0
Рейд активістів та поліції у пошуку підпалювачів пройшов успішно. ВІДЕО

Раніше "Програма Плюс" повідомляла: «Кременчужани вже декілька діб не можуть спати вночі! В повітрі стоїть сморід від диму. Рясний отруйний туман окутує місто щовечора і до глибокої ночі».

13 березня кременчужани долучилися до рейду в районі Молодіжного.

«Таке рішення стало відповіддю одних кременчужан на порушення з боку інших. А саме: у приватному секторі сезон спалювання торішнього листя, від якого страждає все місто».

Тож сьогодні стало відомо про результати полювання. Активісти впіймали підпалювачів та навіть зняли на відео декого. Активістка Анна Бутова на сторінці у ФБ виклала таке повідомлення про результати проведеної роботи:

«Сьогодні, як і планувалося, відбувався екологічний рейд активістів "За Чистий Кременчук". Маршрут від зупинки "Керченської" до "Ковальова". У рейді брали участь представники поліції, яким довелося навіть гасити багаття, бо пожежна їхати відмовилася!!!

 Висновки, які зроблені:
- між населенням і владою діалогу немає. Люди не проінформовані, куди звертатися з проблемою листя, деревини. Тобто з людьми не проводяться бесіди, не роздають інформаційні листівки;
- якщо листя можна збирати у мішки, сміттєві пакети, то куди дівати деревину?
- в округах є депутати, які також не беруть участі в цій проблемі;
- ЗМІ, будь ласка, надайте у своїх виданнях інформацію, куди звертатися людям;
- наша шановна владо, надрукуйте маленькі листівки з переліком телефонів відділів та куди звертатися, з ким підписати договори про утилізацію сміття, листя, деревини. Розповсюджувати можуть наші студенти з Молодіжного парламенту;
- наші лікарі, також це є і ваша проблема. Інформуйте населення про шкідливість та вплив на організм. 
І додамо важливий нюанс - місту не муніципальна поліція потрібна, а екологічна! 
Дякуємо всім, хто долучився та підтримує. Трішки фото та відео».

А ось хто став зіркою - жіночка, що розклала вогнище, біля якого танцювали поліцейські, не знаючи, що робити.

 

Варто додати, що на цьому боротьба не закінчується. Це лихо щорічне і тому дійсно потребує активної позиції влади – треба забезпечити кременчужан належними та безкоштовними умовами для того, щоб вони не палили листя посеред міста, а здавали на утилізацію. А після цього вже можна і треба жорстко контролювати порушення.

Тож інформаційна підтримка - це тільки початок справи. Велика справа попереду – достукатися до влади.

Доповнення: стало відомо, що представники влади відреагували. Відтак чиновники ходитимуть з рейдами власне. А листя пропонують висипати при дорозі. 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация