В кременчуцькому спецсервісі завівся Чахлик Невмирущий та Домовичок. Для них шукають хазяїв

900 0
В кременчуцькому спецсервісі завівся Чахлик Невмирущий та Домовичок. Для них шукають хазяїв

Двом Божим створінням кременчужани допомагали навіть у період свят. Робили, що могли.

У Кам’яних Потоках жіночка знайшла собаку породи пітбультер’єр, про якого розповіла на сторінці соцмережі ВК «Захисники тварин Кременчук». Побачивши фото тварини, кременчужани почали в коментарях називати бідолашного Чахликом Невмирущим.

 Тварина й дійсно вражає худорлявістю. Що дуже добре, так це реакція добрих кременчужан та працівників Спецсервісу. Вони швиденько вирішили проблему з доставкою тварини на огляд ветеринара та згодом до спецсервісу.

Турботливі кременчужани грошові питання з порятунку та лікування собак вирішують благодійно за власний кошт. Як виявилося, у собаки були і пухлини, і кліщ. Тож через те, що він пітбультер’єр, перехожі тривалий час оминали його, не надаючи допомоги, бо боялися агресії. Насправді ж песик неймовірно лагідний, ласкавий та добрий.

Кременчужанки розповіли про те, що собака від щастя лизав усіх, хто приділяв йому увагу, та махав хвостиком. У коментарях люди пропонували гроші на утримання собаки, якщо виникнуть потреби. Наразі Чахлик Невмирущий уже в Спецсервісі. Далі будуть вирішувати його долю.

А ще до Спецсервісу потрапив Домовичок. Таке ім’я отримав песик за незвичайну зовнішність – доволі симпатичну, але трохи кумедну через шерсть, що стирчить. Трохи переляканий песик просто сам проситься на таке прізвисько. Він також шукає собі господарів.

Отже, робота Спецсервісу продовжується, а кременчужани все більше долучаються до групи ВК, через яку контактують один з одним задля допомоги тваринам. 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация