Злочинність в Кременчуці зросла вдвічі через довіру до поліції, заявив начальник поліції Коцар

1 001 0
Злочинність в Кременчуці зросла вдвічі через довіру до поліції, заявив начальник поліції Коцар

Начальник поліції міста Кременчука Олександр Коцар на сьогоднішній прес-конференції  розповів про збільшення звернень громадян до правоохоронців з початку нового 2017 року.

Так до відділу поліції №1 з початку року надійшло 6618 заяв про злочини, що на 2500 більше, ніж попереднього року.

На питання журналістів, з чим пов’язане таке стрімке зростання злочинності, пан Коцар відповів, що «з довірою до нової поліції. Скаржаться, бо довіряють. Раніше не скаржилися просто».

895 кримінальних проваджень  розслідуються слідчими.

У минулому році на цей час було вчинено 2 вбивства, цього року - 1 вбивство, яке вже розкрили. Мова про випадок зі знайденим тілом жінки у під’їзді будинку, яке було загорнуто в пакети.

546 було заяв про крадіжку, 231 з них розкрито.

Начальник поліції звертає увагу кременчужан на розвиток шахрайства через інтернет та вимаганням грошей за нібито затриманого чи постраждалого родича.

У поліції для цього відпрацьована схема розкриття, за якою слідчі звертаються до суду для дозволу відстеження банківських платежів по рахунках. Після цього встановлюється рух грошей, що приводить до людини, на чий рахунок зараховані кошти.

Поліцейським стало відомо, що багато хто займається шахрайством, знаходячись в місцях позбавлення волі. Такі особи повинні мати змовника, який допомагатиме на волі здійснювати махінації.

Гостро стоїть проблема з наркоторговцями. З початку року проведено 5 санкціонованих обшуків, при яких вилучено канабіс та метамфетамін. Встановлено 1 збувальника.

Також лишається невирішеною проблема з ігровими закладами.

Існуюча законодавча система надає таким закладам надзвичайних обдарувань – такі собі «Ваньки-встаньки». Їх закрити можна тільки через суд. Тож після санкціонованого обшуку та вилучення обладнання матеріали справи направляються до суду. Але поки суд розгляне справу, власники закладу швиденько закривають старе підприємство та переоформляють на нове, на іншу особу. Міняються власники, а всередині все по-старому.

 Так раніше повідомлялося, що на сесії міської ради депутати пропонували разом з очільником поліції взятися міцно за це питання. Але наразі усе застигло. На якій стадії – невідомо.

Стосовно крадіїв електрокабелів, що постійно завдають кременчужанам шкоди. З ними також, як у замкнутому колі, – впіймали, багато не пред’явиш, навіть якщо посидів, то випустили, але він знову за своє.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация