На криваву річницю Майдану кременчужани окремо від влади провели своє віче. ФОТОрепортаж

1 343 0
На криваву річницю Майдану кременчужани окремо від влади провели своє віче. ФОТОрепортаж

На заході зібралося не менше 100 людей. Окрім простих кременчужан, у заході брали участь представники націоналістичних рухів.

Традиційно учасники Майдану у Києві пригадували події трирічної давнини та намагалися порівняти ті події з нинішніми.

"Немає сенсу починати третій Майдан, коли в нас продовжується другий", - вказував майданівець Леонід Харченко.

"Завдяки Майдану до влади прийшли більш освічені та зорганізовані особи, які займаються у більших масштабах тим, чим займався Янукович та його оточення", - вказав представник "Правого сектора" Ігор Чадюк.

Представник кременчуцького Майдану Ганна Павленко вказала, що не варто мовчки спостерігати за нинішньою владою - її постійно слід контролювати та підштовхувати до важливих для України дій. Як приклад було наведено блокаду ОРДЛО.

Представники Національного Корпусу нагадали, що з метою недопущення кривавих подій, які сталися на Майдані, слід задуматись над  впровадженням контролю за ресурсом, яким розпоряджаються та не хочуть розлучатися чиновники.

Багато хто висловив розчарування тим, що сталося в останні три роки після Майдану, але багато хто згоден з тим, що свобода й незалежність України коштує дорого, а тому за це варто тяжко боротися - боротьба ще триває.

Смерть одного тільки нашого земляка Ігоря Сердюка вже багато до чого зобов'язує.

 

 

Нагадаємо, вчора, 20 лютого, влада організувала власний мітинг з нагоди Дня Героїв Небесної сотні.

Присутній під час мітингу мер Малецький у 2013 році повідомляв представникам кременчуцького Майдану про те, що рішенням суду їм заборонено збиратись.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация