Гайда утеплюватися! Відновлено відшкодування державою частини кредиту на енергозбереження

1 128 0
Гайда утеплюватися! Відновлено  відшкодування державою частини кредиту на енергозбереження

 «Ощадбанк» повідомляє кременчужанам про відновлення кредитування населення на здійснення енергоефективних заходів у рамках державної програми «Ощадний дім». За даною програмою, держава відшкодовує частину кредиту. Багато кременчужан уже встигли скористатися пропозицією до її призупинення.

На міському порталі Кременчука повідомили: «Скористатися можливістю отримати «теплий кредит» можуть фізичні та юридичні особи, в тому числі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Найближчим часом стане відомо, чи братиме участь інша банківська установа - «Укргазбанк» у кредитуванні на виконання державної програми «Ощадний дім».

На самому сайті Ощадбанку повідомляються умови кредиту:

Ощадбанком відновлено кредитування на придбання енергозберігаючих матеріалів та «негазових» котлів з відшкодуванням частини суми кредиту в рамках Державної програми.

На придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу та електроенергії) з відшкодуванням від 20 до 35 відсотків суми кредиту (максимум 12 тис. грн.)

На придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів з відшкодуванням 35 відсотків суми кредиту (максимум 14 тис.грн.).

Умови одержання кредиту:

Сума кредиту – від 1 000 до 50 000 грн.
Початковий внесок – від 10 % вартості товару. 
Cтрок кредитування – до 3 років. 
Процентна ставка – 24,5 % річних.  
Разова комісія за надання кредиту – 3 % від суми кредиту.

Документи, що потрібні:

паспорт

податковий номер

документ про отримані доходи за 6 місяців

рахунок-фактура на товар

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация