У поліклініці Кременчука хворих та інвалідів ганяють за зошитами за тридев’ять земель

930 1
У поліклініці Кременчука хворих та інвалідів  ганяють за зошитами за тридев’ять земель

«Реформи та купа грошей на реформу!» - працівники реєстратури поліклініки №1 для дорослих про це не чули. Мабуть, їм не знайоме те, про що звітує начальник  міського управління охорони здоров’я Максим Середа.

 Чи варті уваги слова начальника управління про те, що модернізована поліклініка має відходити від бюрократії та надавати якісні й швидкі послуги та на такому рівні, щоб конкурувати з приватними поліклініками. Але що ж маємо насправді?

Приходить потенційний пацієнт до лікаря, а йому в реєстратурі: «Якщо у вас немає особової карточки сімейного лікаря або вузького спеціаліста – вас не приймуть». На питання, де взяти карточку, відповідають: «Підіть до сусідньго магазину за півкілометра, там є зошити, там і купіть, але з обкладинкою». Хочеш потрапити до лікаря – сходи за тридев’ять земель по зошит. На питання, що робити у разі, якщо грошей немає, відповідають, що такий порядок, на прийом не можна без карточки.

Хотілося вірити, що дана пропозиція лунала тільки до молодих, але ні. До реєстратури підійшли пенсіонери, але більш-менш жваві, і їх теж відправили по зошит. Але коли до вікна ледь підійшла бабуся з палицею, якій повідомили, де придбати горе-зошит для реєстратури, то вже не бюрократією запахло, а відсутністю совісті.

 Бабуся дуже засмучена пішла коридором і питала у голосно: «Люди добрі, може, є у когось зошит вільний? Я дам грошей. Я просто не можу дійти до магазину».

Читайте також: Стриптиз клуб на базі кабінету флюорографії та чому результати обстеження не віддають?

З огляду на те, що кременчужани піддаються таким тортурам, таки коресподенту довелося втрутитися в процес та звернутися за роз’ясненнями до завідуючої Аліни Педоренко.

 Як виявилося, вона не знала про таку проблему. За словами Педоренко, в реєстратурі карточок для всіх немає, але для бідних і тих, хто погано погано ходить, є запаси зошитів. Вона намагалася запевнити, що стареньких та хворих не ображають. На що від кореспондета надійшла пропозиція відстежити дану проблему та проконтролювати своїх підлеглих, просто порозпитувавши пацієнтів. З цим вона погодилася та пообіцяла найближчим часом відреагувати.

Але варто додати, що мешканці міста таки за 2016 рік назбирали чималі кошти до місцевого бюджету, про що гордо розповідає міський голова. Максим середа доповідає про те, що на медицину виділяються кошти. То чи не може таке процвітаюче місто забезпечити зошитами по 2 гривні реєстратуру поліклініки?

 Невже люди, що платять податки, не варті такого мізеру? Ну якщо й не варті такого благодіяння, то хоч поставте у реєстратурі торгашів зошитами. Це ж немислимо – іти в морози, по ожеледиці за півкілометра хворій людині по 12 аркушів - хоч молодим, хоч старим.

Коментарі

Дуже цікава ситуація і з можливістю потратипи до вузького спеціаліста. Для того, щоб потрапити до невропатолога необхідно направлення від сімейного лікаря та отримати талон на прийом в реєстратурі. Отже, необхідно записатися до сімейного лікаря та отримати направлення (в робочий час), що недуже зручно для людей, які працюють, сплачують податки, тим самим забезпечуючи поліклініці фінансування. Проте, найцікавіши, що талон в цей же день ви не отримаєте, бо їх видають лише в п’ятницю (також робочий день) і лише о 15.00!!! Як мені повідомили в реєстратурі, що якщо я прийду о 15.10, то талон я вже не отримую! От так поважливо ставляться до платників податків наші лікарі.

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация