Блокаду торгівлі на крові прибиратимуть силою МВС?, - в Україні ввели надзвичайний стан в енергетиці

1 106 0
Блокаду торгівлі на крові прибиратимуть силою МВС?, - в Україні ввели надзвичайний стан в енергетиці

В Україні може розгорнутися друга війна. Причому на одній території з існуючою війною під кодовою назвою «АТО».

Прем’єр-міністр Гройсман разом із заявами про енергетичну кризу в країні домовляється про продаж енергетики Молдові. При цьому в країні оголошується надзвичайний стан в енергетиці.

На виступі в рамках зустрічі з прем’єр-міністром Молдови пан Гройсман заявив, що лише 30% енергетичної системи залежить від поставки антрациту з Донбасу. Але ці відсотки – основні міста України. Тож Гройсман заявляє, що він проти контрабанди, але не згоден з блокуванням торгівлі з окупантами.

 

 

Учасники бойових дій АТО разом з депутатом Семеном Семенченком, деякі батальйони Збройних сил України кілька тижнів тому почали блокування контрабандних перевезень з Донецька, у тому числі й найбільш прибуткової сировини – вугілля, яке українська влада закуповує в одіозних ватажків так званих ДНР та ЛНР.

Відповіддю влади, під керівництвом Гройсмана та з узгодження з Президентом, в Україні введено надзвичайний стан в енергетиці. Текст розпорядження опубліковано на Урядовому порталі. У разі потреби в країні будуть запроваджені віялові відключення:

"застосування у разі виникнення нагальної потреби за погодженням з Міністерством енергетики та вугільної промисловості графіків погодинного вимкнення електроенергії та графіків її аварійного вимкнення; 

здійснення із залученням Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії контролю за дотриманням графіків обмеження енергії та потужності, графіків погодинного вимкнення електроенергії та графіків її аварійного вимкнення".

У той же час Семен Семенченко повідомляє про те, що активістам погрожували силовою розправою, і закликає до об’єднання та протистояння корумпованій владі.

 

 

Тож наразі ситуація загострюється. Експерти з боку активістів заявляють, що Україна може відмовитися від торгівлі з окупантами. Також вони заявляють, що вбивці українських хлопців отримують матеріальну підтримку від кожної поставки вугілля, що напряму слугує продовженню бойових дій у зоні АТО. Також хлопці підкреслюють, що вони проливають свою кров за вільну Україну, а не за бізнес, який підтримує війну.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация