Кременчужан сьогодні кличуть на віче з нагоди Дня Героїв Небесної сотні

2 033 1
Кременчужан сьогодні кличуть на віче з нагоди Дня Героїв Небесної сотні

Місце проведення мітингу - пам'ятний знак Героям Небесної Сотні, що по вулиці Соборній, біля площі Незалежності.

Слід вказати, що День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, який відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Нагадаємо, що також кременчужан вже на 22 лютого кличуть до Києва на Марш Національної Гідності.

Як зазначають організатори запланованого дійства, Революція Гідності ще не завершена.

Ініціаторами акції, представниками українських націоналістичних сил, переслідується мета щодо гуртування активної громади, добровольчого руху та всіх націоналістів довкола конкретних і практичних вимог.

"...Революція Гідності не завершена, оскільки й досі винних у злочинах проти народу не покарано. Наслідки правління режиму Януковича не усунуто. Жодних докорінних змін системи не відбулося. Корупція процвітає. Люстрацію саботують. Олігархи продовжують знущатися з українців…

Ба більше, постає реальна загроза реваншу антиукраїнських сил. Триває окупація наших земель і точиться кривава московсько-українська війна. Війна, яку і далі лицемірно називають «АТО». «АТО», яку обіцяли закінчити «не за дні, а за години»…" - зазначають організатори про чинники, які спонукали їх організувати Марш Національної Гідності.

 

 

 

 

Коментарі

Та не лутьше в Киев на майдан там ведь Порошенко хотят снять.. Ой точно я теперь "агент кремля"

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация