Кременчужанки б’ють своїх матерів, на них за це в суд подають

861 0
Кременчужанки б’ють своїх матерів, на них за це в суд подають

Хто як провів Новий рік, а ось деякі кременчужани ображали та лупцювали своїх батьків. Тож свято минуло, а гіркий присмак лишився. Мати змушена судитися з власною донькою.

Так до Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області надійшла справа про адміністративне правопорушення.

У протоколі про адмінпорушення зазначено, що 31 грудня 2016 року, близько 23 год. 00 хв., замість того, щоб привітати маму з наближенням Нового року, дочка за місцем мешкання вчинила  знею сварку. Мати скаржилася, що дочка ображає, лається та чинить насильство у сім'ї.

Але через необачність слідчого документи до суду були неналежно оформлені, відтак суд вирішив повернути для  належного оформлення начальнику Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Полтавській області  адміністративний матеріал відносно горе-донечки про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 173ч.1  КпАП України – насильство у сім’ї.

Судом зазначено, що у протоколі про адміністративне правопорушення не зазначено, яку саме шкоду психічному здоров'ю потерпілої було завдано внаслідок дій особи, яка притягується до адміністративної відповідальності 

Ну то, може, поки поліцейські підрахують вартість моральних збитків, дочка скористається шансом і до неї прийде каяття, а до матері - прощення. Хоча якщо це прощення чергове, то терпець у матері, може, й увірвався. 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация