Люди мерзнуть, а транспорту немає. Про «роботу» наших перевізників і відсутність реакції чиновників

874 0

“Я працюю на ПАТ «Кредмаш». Звичайно виходимо о п’ятій годині вечора з прохідної, з усіма прощаюсь та йду на зупинку, яка поруч. Мені потрібне маршрутне таксі під номером 28. Ну так, я розумію, що нечасто ходить, але все ж таки почекати трохи можна. Але на даний час надворі не дуже, так сказати, тепло, тож більше 10–15 хвилин не чекатимеш. З моєї роботи чоловік 18–20 теж чекають 28 маршрут. Що мене так здивувало, так це те, як на початку тижня було дуже холодно, то мало того, що ми чекали дві години транспорту, він ПРОЇХАВ, навіть не зупинився! Буквально наступного дня ми почали скаржитися на такі «чудові зупинки» 28 маршрутки. Телефонували у міськвиконком на ГАРЯЧУ ЛІНІЮ, нас відправляли на інші номери - там не брали слухавки, на якомусь усе ж таки взяли і сказали, що розберуться. Також ми вирішили написати лист-звернення до нашого мера, але безрезультатно! Транспорт зупиняється, але дуже рідко їде. Ми вже не знаємо, що робити!” – обурюється Наталія Іванівна  від імені усіх тих, кому набридло чекати.

У мене тільки 2 питання, на які я і відповім:

  1. Чому мер Малецький не реагує на скарги людей?
  2. Та у якому стані ті самі маршрутки?

Чому мер не реагує? Мабуть, він дуже заклопотаний, щоб попіклуватися про людей, які з самого ранку у цехах працюють, мерзнуть, хворіють, а потім ще й повинні чекати транспорту.

А зараз трохи про сам стан транспорту. Тут, звісно, без слів можна прокоментувати, але все ж таки хочеться конкретики. Салон – бруднючий, водії – непривітні, комфорт - а про комфорт й мови немає.

А що буде, як офіційно підвищать вартість проїзду? Цим самим же людям потрібно буде чекати півгодини, потім ще ж не варіант, що буде вільне місце, а ще й заплати 5 гривень.

Влад Гладкий

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация