Кременчуцьким учасникам АТО порахують зуби, щоб надати допомогу

1 087 0
Кременчуцьким учасникам АТО порахують зуби, щоб надати допомогу

Сьогодні на комісії у міськвиконкомі рахували скільки кому з учасників АТО грошей надати у вигляді допомоги.

Декому відмовляли у допомозі, декому погоджували.

Прийнято рішення виділити одноразову матеріальну допомогу за рахунок коштів міського бюджету 14 учасникам АТО. Трьом учасникам АТО, які звернулися за одноразовою допомогою та допомогою на лікування, прийняли рішення про виділення коштів загальною сумою від 5 тис. грн. до 13 тис. грн. Найбільшу допомогу отримав учасник АТО, учасник бойових дій, який нещодавно переніс операцію по стентуванню серцевих судин

А ось за деякі кандидатури навіть сперечалися. Так про одного учасника бойових дій сперечалися, щодо того, чи вартий він допомоги.

За словами громадської активістки Тіщенко Ольги, він - участник АТО, який 2014-2015 роках служив добровільно у батальйоні.

Але через те, що його зачислили на військову службу до МВС, що й прописали у документах, то інші члени комісії висловили думку, що йому потрібно відмовити у матеріальній допомозі.

Тобто фактично він доброволець, а по документах як працівник МВС. На даний час він не працює і вже досить тривалий час як попросив допомогу.

Але вислухавши обидві думки голова комісії запропонував дослідити документи і вже тоді вирішувати питання наступного разу.

Також бійцям АТО міський бюджет виділяє кошти на медичні послуги зубопротезування.

Читайте також: Тепло, світло й за кермом. Кременчуцький міськвиконком провів головні витрати для виживання у 2017 році

68 претендентів потребують стоматологічного лікування, яке на одну особу коштує 1080 гривень у середньому.

Але деякі учасники бойових дій потребують протезування металокерамікою, що за законом є так мовити, «розкішшю» і не підлягає під перелік послуг, на що бюджетні кошти виділяються.

Ціна одного зубу металокераміки за поданням комісії коштує 606 гривень за 1 зуб.

Тож, щоб допомогти бійцям голова комісії запропонував підрахувати скільки треба коштів на загальне стоматологічне лікування претендентам, а потім відняти цю суму від запланованої суми допомоги 100 000 гривень.

На залишок коштів можна буде надати окрему допомогу, порахувавши скільки зубів протезують металокерамікою бійці. І в обмін на квитанцію про протезування компенсувати затрати у вигляді матеріальної допомоги.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация