Підтримай окупанта: Вагонзавод в 2016 році отримував сталь у російської "Сєвєрсталі". ДОКУМЕНТИ

1 946 0
Підтримай окупанта: Вагонзавод в 2016 році отримував сталь у російської "Сєвєрсталі". ДОКУМЕНТИ

Увагу "Програми Плюс" на це звернув своїм постом в соціальній мережі АТОвець Олександр Лущенков, який обурився тим, що представники Кременчуцького вагонобудівного заводу нічим не краще за перевізників, які возять кременчужан на відпочинок до Криму.

 

 

Пан Лущенков оприлюднив фото вантажних документів, з яких видно, що у червні та серпні 2016 року, згідно з укладеними договорами, Крюківський вагонобудівний завод отримував від російської компанії "Сєвєрсталь" листи гарячекатаної сталі. 

Читайте також: Вагонзавод передав Укрзалізниці нові вагони-трансформери

 

 

Читайте також: Вагонзавод розробив для ринку нову цистерну для перевезення палива

"Програма Плюс" свідомо не торкається юридичного боку питання організації таких  господарських операцій, але такий бізнес в умовах війни на Сході України фактично є бізнесом "на крові", що є аморальним.

Варіант того, що вказані документи не відповідають дійсності, не виключається. Автор вказаної публікації просить представників КВБЗ надати коментар з приводу оприлюднених документів та здійснення господарських операцій з компаніями країни-окупанта.

Нагадаємо, влітку 2016 року з Кременчука до Ялти введено щоденні поїздки автобуса.

Згодом стало відомо, що Департамент ПСЗН та питань АТО користується послугами "Альфа-банку", що належить особистому "гаманцю" Путіна Михайлу Фрідману.

Згодом активісти Цивільного корпусу "АЗОВ" вказали про те, що на сайті Kremenchug.ua незаконно висить об'ява про набір працівників на будівництво Керченського мосту.

У вересні Україна на російських конкурентів Вагонзаводу та КрАЗу наклала санкції

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация