“Волів’є” – Перезавантаження. У Кременчуці відбувся аматорський турнір з волейболу. Фото

1 371 0

У суботу, 4 лютого, у спортзалі ПК «КРЕДМАШ» нарешті відбувся аматорський турнір з волейболу серед молоді Кременчука, тобто серед тих людей, для яких волейбол - це найголовніше у житті.

“Турнір "Волів’є" у форматі змішаних команд, склад у яких визначався сліпим жеребкуванням. Можна сказати, що це як спортивно-розважальний турнір для активного проведення часу для всіх бажаючих, починаючи від досвідчених гравців, що беруть участь у міських змаганнях, і до любителів-аматорів, які закохані в цей вид спорту. Турнір зібрав 16 учасників. Було прийнято рішення грати командами по четверо чоловік з трьох партій до 15, за правилами паркового волейболу. За коловою системою, а потім за призові місця. Ігри запам'яталися наполегливими стараннями гравців, і практично в кожній грі були рівні протистояння, про що й говорять результати фінальних ігор. Гра за 3 місце 2-1 перемога "Ураган" над "Селфі". Гра за 1 місце 2-1 перемога "Іскандера" над "Протеїном". Було також вручення пам'ятних дипломів у 7 номінаціях кращим гравцям у своїх амплуа. Учасники висловили подяку і згоду на проведення і в подальшому подібних турнірів”, – розповів "Програмі Плюс" один з організаторів цього турніру Савельєв Віталій, який дуже задоволений грою та самим процесом.

Сама гра була дуже цікава. Грали дуже сильні гравці. Хтось відрізнявся своєю подачею, хтось блоком, а хтось просто підтримкою своїх товаришів по команді.

Організатори Савельєв Віталій і Андрій Нальотів пообіцяли, що такі турніри ще будуть ОБОВ’ЯЗКОВО. Буде ще більше команд, ще більше емоцій та нових вражень.

 Чому ж усе-таки у нашому місті є такі змагання та заходи? Напевно, що СПОРТ і тільки спорт є найголовнішою частиною нашого життя. Адже саме ці люди, які змогли прийти на турнір, довели, що займатися спортом потрібно, адже він допомагає добитися у житті не тільки спортивних висот, але ще й довести собі, ЩО Я ЗМОЖУ!

А поки бажаємо командам здоров’я, майстерності та міцної руки для подачі!

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация