Розшукуються активні та небайдужі: кременчужан запрошують на тренінг

981 0
Розшукуються активні та небайдужі: кременчужан запрошують на тренінг

"Активні громадяни" - це програма у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, що націлена на позитивні зміни в суспільстві та активізацію населення.

Мета тренінгу – залучити до співпраці активних, свідомих та небайдужих представників громади міста Кременчука, які готові ініціювати та реалізовувати проекти для покращення загального благополуччя та сталого розвитку своєї громади.

Читайте також: 
Let it snow! 10 зимових книжок на будь-який смак

Сертифіковані фасилітатори Британської Ради в Україні Elena Nesterova (ГО "Культурний ді@лог"), Марина Орлова (ГО "Культурний ді@лог") запрошують реєструватися активних громадян Кременчука на тренінг за посиланням: https://docs.google.com/forms...

щоб:
- розвинути особисті якості, необхідні для продуктивних громадських змін,
- отримати ефективні практичні інструменти для роботи з громадою,
- навчитися писати власні проекти локальної соціальної дії,
- отримати можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів до Британської ради у рамках програми Active Citizens Ukraine «Активні громадяни» Британської Ради та 15 000 грн. на втілення свого проекту соціальної дії,
- отримати сертифікат міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах і тренінгах Британської Ради.

Участь у тренінгу безкоштовна. Кількість учасників обмежена. Обов’язкова присутність на всіх сесіях тренінгу.

Реєстрація відкрита до 20:00 08 лютого 2017 року. Час проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам додатково. Місце проведення: Будинок дитячої та юнацької творчості, вул. Миколи Залудяка, 14, м. Кременчук.

 


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация