На відкритті фізіологічного відділення мер Малецький випив 100 грам, а віце-меру Кравченко за ремонт шию нам’яли

1 290 0
На відкритті фізіологічного відділення мер Малецький випив 100 грам, а віце-меру Кравченко за ремонт шию нам’яли

Сьогодні відбулася офіційна презентація ремонту фізіотерапевтичного відділення у 5-ій міській лікарні. Мера Віталія Малецького запросили перерізати стрічку урочистого відкриття. Вхід було прикрашено повітряними кульками. А представників влади та преси чекали заздалегідь.

Тож, крокуючи приміщенням, можна було побачити відчутну різницю в порівнянні з тим, що було. Красиві стіни, стелі, підлога, унітази, рукомийники, працює витяжка тощо.

Лікарі показували фізіотерапевтичні кабінети, у яких було зроблено гарний ремонт, ліжка були розділені новими шторами. Щоправда, кільця на цих шторах були гумові й тому важко пересувалися по металевих трубах, на що усі присутні відразу відреагували.

 У кабінетах було трохи нового обладнання, але, на жаль, багато апаратів були дуже старими, наприклад, одна барокамера була ще 1985 року.

Хоча лікарі запевняли, що обладнання працює справно, Віталій Малецький сказав, що треба потроху старе замінити на нове.

Генпідрядником Крюківського вагонобудівного заводу було зроблено цей ремонт за 1,5 млн гривень.

Трохи схвильовані лікарі візитом чисельної преси розказували та показували те нове обладнання, що працює. У цьому відділенні чимало бійців АТО проходять реабілітаційні та лікувальні заходи.

У деяких кабінетах гостям продемонстрували роботу кабінету наочно, натільно та смачно.

В одному з кабінетів привітна лікар запропонувала меру Малецькому випити чудодійного напою, мова йшла про кисневу пінку. За словами спеціаліста, цей напій лікує від багатьох хвороб і добре впливає на серце, 100 грамів замінює годину прогулянки по лісу. Жіночка налила 100 грамів у склянку й протягнула Малецькому, який не зміг відмовитися й пригостився. Інших гостей теж почастували, тож на радісній ноті перейшли до іншого кабінету.

Цього разу випробував на собі переваги оновленого відділу заступник міського голови Дмитро Кравченко.

На ньому лікар продемонстрував, як робиться професійний масаж. Тож заступник мера від подиву трохи був напружений, але лікар зняв напруження, промасувавши плечі чиновнику. На що мер зауважив з гумором: "Уявляю, що преса напише! Такі заголовки будуть - "Кравченку за ремонт шию нам’яли".

Читайте також: Стали відомі подробиці обшуків НАБУ в Кременчуці

 

 

Читайте також: Службовий Nissan віце-мера Ольги Усанової потрапив в ДТП

Тож далі представники влади та медики у гарному настрої дякували один одному – за гарний ремонт та відповідні медичні послуги.

Головний лікар Микола Чіп подякував за ремонт та сказав, що буде ще більше вдячний і за нове обладнання.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация