Роботу гральних закладів заборонять вночі, щоб було як законно їх закрити

819 0

Під час доповіді на сесії міської ради начальника поліції Констянтин Терещенко запитав про гральні заклади.

Він проаналізував обставини: Державна національна лотерея є єдиним офіційним представником, що може бути законним гральним бізнесом у місті.

Читайте також: Гральні заклади - законні, а в 11 ліцеї 9 поліцейських міряли стіни. Про доповідь начальника поліції

На офіційному сайті зазначено, що в місті 25 адрес дійсно від Національної лотереї.

 45 закладів  у місті депутати проаналізували, тож 20 з них прикриваються вивіскою Державної лотереї, але такими не є.

Терещенко розповів, що матері та жінки звертаються до влади зі слізьми, що вони втрачають своїх синів або чоловіків у цих закладах. Він наголосив, що у порівнянні з розливайками проблема з гральними закладами – це катастрофа. Це осередки криміналітету й розпусти молоді, де вони починають вживати наркотики та розповсюджувати їх.

Він наголосив, що треба ініціювати хоча б якісь дії. Хоча б з чогось почати для того, щоб поліція мала повноваження. Тож для початку хоча б місцево заборонити роботу цих закладів у нічний час.  

Начальник поліції відповів, що перше питання - до надавачів оренди цим закладам, а також протизаконність зовнішньої реклами. Він запропонував меру Малецькому проводити перевірки разом з представниками влади та поліції.

Тож Малецький попросив начальника поліції та Терещенка надати ініціативні документи для прийняття рішення на рівні міста про заборону роботи гральних закладів уночі.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация