Гральні заклади - законні, а в 11 ліцеї 9 поліцейських міряли стіни. Про доповідь начальника поліції

1 150 0

Перед депутатами на сесії міської ради виступив начальник міської поліції Олександр Коцар.

Він розповів, що штат Кременчуцької поліції у 2016 році було зменшено на 40 відсотків, але запрацювала патрульна поліція з 250 патрульних.

У минулому році було 51616 звернень громадян, а у 2015 році – 31299 звернень. За 2016 рік розслідувано 7109 кримінальних проваджень, а у 2015 – 6642 провадження. 1423 провадження направлено до суду. Скоєно вбивств – 8. Крадіжки з квартири перевищили у минулому році попередній  2015 рік удвічі – 2610 крадіжок. До суду направлено 623 справи.

З вересня по грудень 2016 року було проведено 45 санкціонованих обшуків та вилучено понад 370 одиниць комп’ютерної техніки, ведеться кримінальне провадження, а на майно накладено арешт.

На розливайках алкоголю складено 379 адміністративних протоколи.

Опорні пункти відкриваються на Молодіжному та в центрі міста, а згодом відкриється й на Раківці

У 2016 правопорушення серед неповнолітніх були у кількості 83. За невиконання батьківських обов’язків до відповідальності притягнуто 118 осіб.

Присутня депутат запропонувала поліцейським якомогао більше докласти зусиль для спокою населення. Можливо, перевести патрульних на пішохідний режим та вивести усіх на вулицю. Наразі, коли патрульні на машинах, вони нічого не бачать, не можуть своєю присутністю налякати грабіжників. Їздять лише по центральних вулицях, коли злочини скоюються у дворах та під'їздах.

Також депутати просили приймати не маленьких дівчат та слабеньких хлопчиків, а великих і сильних парубків на роботу, щоб їх боялися, а не тільки протоколи писали.

Також просили розповісти про притягнутих до відповідальності по справі тітушок, що виїжджали до Києва. Цією справою займається Київ за територією скоєння злочину - відповів поліцейський.

 Депутат запитала, чим можуть депутати допомогти, щоб закрити гральні заклади. Коцар відповів, що вони самі справляються, і пояснив як усе відбувається: поліція отримали дозвіл суду на вилучення обладнання з грального закладу та направила на експертизу, але ще до закінчення справи на цьому самому місці вже працює новий заклад. Тому, на жаль, це все у рамках закону.  

Депутат спитала, може, потрібно ініціювати закони відповідні до Верховної Ради? На що пан Малецький перебив і не дав відповісти.

Сідерка запитала, чи дійсно відкрито справу про привласнення майна у ліцеї №11?

Начальник відповів, що 17 січня надійшов рапорт працівника захисту економіки з цього приводу. Проведено огляд та призначено експертизу, після якої буде встановлено, чи є ознаки кримінальної відповідальності у діях працівників ліцею №11.

З цього приводу Малецький зауважив, що не варто забирати час з таких питань у поліцейських, і назвав це політичними розборками, коли поліцейські у кількості 9 чоловік змушені вимірювати стіни приміщення ліцею рулеткою. 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация