Об'єднані виставою: у Кременчуці пройде двомовна вистава “ДУБ"

1 138 0
Об'єднані виставою: у Кременчуці пройде двомовна вистава “ДУБ"

У чотирьох українських містах у лютому презентуватимуть польсько-український проект — двомовну виставу під назвою “ДУБ”. Зокрема, показ відбудеться у Черкасах, Києві, Кропивницькому та Кременчуці, інформує УНН-Центр.

У спектаклі розглядається проблема історичної пам’яті, яка має бути платформою для побудови добросусідських відносин між поляками та українцями. А також намагання звести мости між двома народами на основі спільних цінностей, їхнього прагнення до свободи та незалежності.

Читайте також: 
Головні події України сьогоднішнього дня

Над її сценарієм та постановкою працювали десять старшокласників Черкаської гімназії №1 та стільки ж школярів із м.Бидгощ (Польща). Філолог, слaвіст та зaступник керівника "Клубу друзів України" Рафaл Марціновський виступив організатором проекту. Про це повідомив директор Першої гімназії Сергій Саєнко. За його словами, ця постановка заснована на реальних подіях.

Вони відбулися в Бидгощі відразу після подій Майдану. Тоді до них завітав український письменник Юрій Андрухович та посадив символічне дерево – дуб. Але дуже скоро його зламали, – розповів Сергій Саєнко. – Цей факт надихнув Рафала Марцінковського до створення ось такого проекту й через виставу примирити два народи.

 Мешканці Кременчука зможуть переглянути виставу безкоштовно 8 лютого.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация