В Кременчуці смолоскипною ходою вшанували Героїв Крут. ФОТОрепортаж

2 278 0
В Кременчуці смолоскипною ходою вшанували Героїв Крут. ФОТОрепортаж

Сьогодні, 29 січня, у Кременчуці смолоскипною ходою вшанували пам'ять Героїв Крут.

Під час ходи, ініціаторами якої виступили кременчуцькі представники Національного Корпусу, взяли участь не менше 150 кременчужан та гостей міста.

Пройшовши від ПК «Кредмаш» до стели Героям Небесної сотні, учасники ходи таким чином вшанували пам'ять Героїв Крут - юних борців за Незалежність України.

По дорозі учасники меморіального заходу скандували «Слава Героям Крут!», «Україна - понад усе!» та інші популярні вигуки, присвячені особисто президенту РФ.

Біля меморіального стенду Героям Небесної Сотні відбувся невеликий мітинг, учасники якого відзначили, що і через 99 років історія України повторюється.

І тоді, й зараз добровольці та прості люди були змушені взятися за зброю, оскільки розуміли всю небезпеку московської влади в Україні і, як результат, її невід'ємну агресію.

«99 років тому, 29 січня 1918 відбувся бій на станції Крути. Цей бій став прикладом самовідданості і самопожертви патріотично налаштованої української молоді, яка стала на захист української державності. Саме студенти стали на захист Києва від захоплення радянськими військами.

У нерівному бою студентам вдалося вбити близько 300 більшовиків, хоча кількісна перевага була на боці комуністів. Крутянці, на відміну від більшовиків, проявили високий бойовий дух і готовність битися до смерті», - кажуть про історію організатори заходу, відзначаючи, що бій під Крутами є ще одним незаперечним доказом того, що саме патріотично налаштована українська молодь та добровольці як 100 років тому, так і зараз є основою захисту нашого суверенітету, державності і незалежності Української держави.

Наприкінці заходу було зачитано Молитву укараїнського націоналіста та виконано Гімн України.

Читайте також: Операція "Декомунізація": 8 березня та 9 травня незабаром можуть лишитись свого святкового статусу

Як зазначили в Національному корпусі, даний захід став можливим за підтримки та взаємодії проукраїнських організацій С14 ("Січ"), АТО-Майдан-Кременчук та кременчуцької Спілки ветеранів АТО.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация