Хто в АТО, а хто в гостях у агресора, - обурюються кременчужани

1 308 1
Хто в АТО, а хто в гостях у агресора, - обурюються кременчужани

Кременчужани обурені явищем реклами поїздок до Москви. Так на сторінці Олени Семенової у соцмережі Фейсбук викладені фотографії, що зроблені на автовокзалі.

При цьому допис: «Кременчук. Автовокзал. Сьогодні. Чомусь немає стільки реклами іншого рейсу, ніж на Москву. На хвилинку, в нас же війна!»

 

 

Читайте також: 138 учасників АТО у Кременчуці не мають роботи, - міський центр зайнятості

Богдан Лазоренко спитав: «І що далі? То 4 мільйонам українців, з яких 1,5 мільйона з західних областей, що на заробітках у Росії, додому не повертатися?»

На що Геннадій Петренко відповів: «Звідки Ви таку цифру в 4 млн. українців взяли?... Де берете таку інформацію?.. 4,33 млн. українців у РСФСР - це перепис населення в 1989 році!!! За останнім переписом у 2010 році українців у РФ -1,93 млн. І вони громадяни РФ!!!...

У Росії на роботу офіційно влаштуватися без громадянства РФ майже неможливо. В "Газпром", "Роснефть" і схожі економічно потужні монстри, де є заробіток, загалом забороняється приймати нерезидентів.

Працювати в РФ не громадянину - потрібно отримати на це дозвіл. Який через бюрократію і корупцію отримати можна тільки місяців через три.. Всі "заробітчани", які там працюють, - ПРАЦЮЮТЬ НЕЛЕГАЛЬНО!!! То якщо увімкнути сіру речовину, хто про них знає?... І ще раз спитаю!.. У Вас звідки така інформація про 4 млн?»

Але автор звернулася до всіх: «Шановні коментатори! Свої пісні про бідних заробітчан і долар по 8 грн. заспівайте матерям, що втратили на війні синів.

Отож одні воюють, а інші на агресора працюють. Гарно виходить. І такі бідні... ті, що працюють. Тільки жаліти зовсім не хочеться».

«Я дещо згоден з вами, проте який вихід у заробітчан?» - відповів  Олександр Березянський.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Почему фото только с Кировоградской обл? А в нас, в Кременчуге, тоже самое на автовокзале!

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация