Прокуратура затвердила обвинувачення вітчима, що забив 4-річну дитину

1 065 0
Прокуратура затвердила обвинувачення вітчима, що забив 4-річну дитину

Кременчуцька місцева прокуратура затвердила та направила до Автозаводського районного суду Кременчука для розгляду по суті обвинувальний акт за ч. 2 ст. 121 КК України  щодо кременчужанина, 1984 року народження, який побив 4-річного сина своєї цивільної дружини.

Про це повідомив прокурор відділу прокуратури Полтавщини Артем Лещенко.            

Прокурор розповів, що, за висновками двох судово-медичних експертиз, вітчим наніс хлопчику не менше 10 ударів у голову, праву нирку та праву стопу, але своєї вини під час досудового розслідування він так і не визнав.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою.      

Нагадаємо, 21 листопада 2016 року до реанімаційного відділення Кременчуцької дитячої міської клінічної лікарні було доставлено 4-річного хлопчика у стані коми та з численними тілесними ушкодженнями.

За вказаним фактом слідчий відділ Кременчуцького відділу поліції за ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження) розпочав кримінальне провадження, процесуальне керівництво в якому здійснювала  Кременчуцька місцева прокуратура.

Згодом, 9 грудня 2016 року, дитина, не приходячи до свідомості, померла, у зв’язку з чим кваліфікацію вчиненого діяння було змінено на ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Про передачу до суду справи по кременчужанину, який фактично забив до смерті свого 4-річного пасинка, повідомлялось ще 17 січня.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация