На окупованих територіях активісти блокують контрабанди лягаючи на рейки

911 0
На окупованих територіях активісти блокують контрабанди лягаючи на рейки

 

Поки ми вирішуємо свої проблеми під мирним небом Кременчука, у цей самий час на сході йде війна, а активісти України на чолі з депутатом та командиром батальйону Семеном Семенченком намагаються блокувати контрабанду товару на окупованій території та на територію Росії. Вони зупиняють поїзди, перевіряють товар, що перевозять.

Семенченко на сторінці у ФБ пише:

«Ніч пройшла спокійно. Пара автоматних черг у лісопосадці 
"на переляк" всерйоз не сприймається. Представники майже всіх військових частин, що знаходяться поруч, віддзвонили і висловили ветеранам свою підтримку. Генерали і "начальство на горі" матюкаються і тупотять ногами. О 10-00 сюди з'їжджається все начальство Луганської області. Виявляється, воно є! Напевно, будуть вимагати від ветеранів віддати вантажні перевезення під "ефективний контроль" РФ. Це тепер так називається? Що хлопцям їм відповісти? Приймаються побажання...»

У постах народ переважно пропонує відповісти фігурою з трьох пальців або послати назад у «Лугандонію».

У попередньому пості Семенченко розповідає про проблеми, з якими стикаються активісти й самі прикордонні служби, і вони досить серйозні.

«Блокада торгівлі з окупованими територіями, перший блокпост біля населених пунктів Гірське та Золоте, 4 км до лінії розмежування. Попередили СБУ, всі правоохоронні органи про те, що ветерани АТО заблокували рух залізничною колією.

Попри всі попередження, близько 18 години була вчинена спроба прорвати блокаду вантажним потягом, який з підконтрольної Україні території намагався протягти 56 вагонів на окуповану територію.

Потяг вдалося зупинити, прибула слідча група. Зараз з'ясовуємо, хто дав вказівку його пустити по заблокованій колії на людей».

«Вантажний поїзд спеціально був спрямований на групу людей на рейках. Знаючи про те, що залізниця заблокована, склад був спрямований прямо на блокпост. Довелося вийти на рейки всім. Поїзд іде на окуповану територію (54 вагони) зупинено. Приїхала слідчо-оперативна група, яка вивчає обставини замаху на вбивство групи осіб. Ветерани викликали зварювальний апарат. Поїзд бере участь у фінансуванні тероризму, буде приварений до рейок біля Редуту Богдана і стане пам'ятником контрабанді та торгівлі на крові. Надгробним. Усі цілі. Далі буде».

«Чим були завантажені ешелони, які курсували між Україною та окупантами?

Ось документи з диспетчерської станції Світланове - це кілька кілометрів до окупованої території. Перевозять будівельні матеріали, ліс, сталь, вугілля. Це те, що переміщається згідно з документами. Що насправді є у вагонах - перевірити неможливо. У наших прикордонників немає потрібного обладнання. А на зміну, яка складається з восьми прикордонників, припадає 10-12 ешелонів, по 40-60 вагонів у кожному. Це значить, що один прикордонник за добу має перевірити 70-90(!) вагонів. На них усіх видали лише один "спецзасіб" - собаку.

За спостереженнями залізничників, рух на станції значно активніший, ніж був до війни. Тому риторичне запитання: чи вигідно тим, хто торгує і хто все це покриває, щоб війна нарешті закінчилася?»

Люди відписують:  «Хлопці, публікуйте, будь ласка, хоча б приблизну вартість корупційного товарообігу! Людям це цікаво, нехай бачать, з якою швидкістю на нашій із вами крові ці потвори на банковій свої дупи набирають!»

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация