Дротяні пастки та байдужість людей калічать тварин. Про місцевих "мисливців"

1 111 0
Дротяні пастки та байдужість людей калічать тварин. Про місцевих "мисливців"

Кременчуцькі захисники тварин у соцмережах розповідають про деякі проблеми зі сфери своєї зайнятості та життя місцевих тварин – загублених чи бездомних.

Ось однією з проблем стало те, що місцеві собаки потрапляють у дротяні пастки. Волонтери мають підозру, що це цілеспрямовані пастки для тварин. Бо останнім часом скалічені собаки стали масовим явищем.

«У нас уже 8 собак, врятованих з дротяних пасток, а скільки так і не вирвалися з пазурів смерті якогось відморозка!» - пише пані Наталя.

Шкода тварин, але й страшно від думки, що хтось дійсно свідомо спричиняє їм страждання.

А ще не менш шокуючі історії, коли тварина відслужила вірою та правдою людині, а в момент хвороби господар викидає безпомічного на вулицю. Це явище також є.

Звичайно, дякуючи активістам нашого міста, вони знаходять притулок навіть для песиків-інвалідів. Є такі люди, що здатні доглядати тварину до її смерті.

Читайте також: Кременчуцькі волонтери на вихідних боролись зі сніговою навалою: притулок для тварин теж не оминули увагою

Звичайно, це проблеми суспільства, що були в усі часи. Адже є такі люди, які кидають власну дитину, то що казати про тварину. Але не завжди у нашому місті були правозахисники тварин. І це дійсно надбання наших сучасників. Допомагаючи творінню Божому, ми самі стаємо добрішими,  щирішими й людянішими.  

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация