Військовий комісаріат знову кличе учасників АТО на полігон. Перепідготовка

1 082 0
Військовий комісаріат знову кличе учасників АТО на полігон. Перепідготовка

За повідомленням комісара Кременчуцького ОМВК Романа Сушка, 19 січня 2017 року на одному з полігонів у Харківській області розпочалися навчальні збори з резервістами оперативного резерву. Протягом 30 діб головна мета навчань – відпрацювання механізму оперативного доукомплектування частин і з'єднань силами оперативного резерву у випадку відвертої агресії, повідомляє Генштаб про проведення зборів резервістів.

До проведення зборів залучено понад 1000 резервістів оперативного резерву з усіх регіонів України, у тому числі й мешканці Кременчука та Кременчуцького району.

 Як повідомив військовий комісар Кременчуцького ОМВК Роман Сушко, протягом лютого–березня з нашого міста на військові полігони буде направлено ще чотири команди резервістів. Усі залучені на збори запасники - зі складу оперативного резерву першої черги, тобто ті, що вже відслужили за мобілізацією і мають досвід ведення бойових дій у зоні проведення Антитерористичної операції.

За словами заступника військового комісара Михайла Старика, переважна більшість кременчуцьких АТОвців,  коли їм пропонували поїхати на збори, поставились до цього з розумінням. Проте є й такі, що відмовляються від проходження навчальних зборів, посилаючись на те, що «вони своє вже відвоювали і хай їдуть інші».

Читайте також: Мешканці вимагають розсекретити секретні бази грального бізнесу

 Для даного контингенту військовозобов’язаних  комісар Сушко нагадує вимоги Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»: Стаття 26-2. Проходження служби у військовому резерві в особливий період 1. В особливий період на службу у військовому оперативному резерві першої черги в обов’язковому порядку зараховуються військовослужбовці, звільнені зі строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров’я придатні до служби у військовому резерві та відповідають встановленим вимогам проходження служби у військовому резерві. Зарахування на службу у військовому оперативному резерві першої черги здійснюється командирами (начальниками) військових частин (установ) під час звільнення військовослужбовців зі строкової військової служби або військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, про що такий військовослужбовець у день звільнення письмово повідомляється командиром (начальником) військової частини під особистий підпис.

Читайте також: Пласт у Кременчуці запрошує дітей в скаутські групи

 Говорячи про соціальний захист тих, хто наразі знаходиться на зборах резервістів, зауважимо, що під час зборів за ними зберігається робоче місце та середній заробіток на підприємстві, резервісти забезпечуються безплатним харчуванням, військовим одягом та обмундируванням, отримують добові за кожен день перебування на зборах. Крім того, за виконання програми зборів, Міноборони виплатить грошову винагороду у розмірі двох мінімальних зарплат.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация