Садизм у Кременчуці. Як його сприймають ?

1 247 1
Садизм у Кременчуці. Як його сприймають ?

У суперечках народжується істина, але іноді вмирає здоровий глузд – зауважив користувач соцмережі у суперечці про нещодавній випадок шкуродерства з собак. Але в даному випадку істина вмерла, а глузд загубився на сторінці ВК "Типовий Кременчук".

 Кременчужани у даному випадку не стали у своїх дебатах на захист тварин, а деякі коментарі і справді вражали жорстокістю.

«У зоозахисників шок від убивства собак, а те, що з них зняли шкуру, - це взагалі немає слів», - коментували схвильовані.

«Ставлюся до цього з прагматизмом - стало на двох собак під чиїмось вікном (сподіваюся, під моїм) менше» - так відповідали захисникам тварин деякі особи.

Варто нагадати, що 16 січня, близько 15.50, до поліції надійшла інформація від працівниці комунального підприємства «Спецсервіс-Кременчук» про те, що по вулиці Українській біля сміттєвих баків вона виявила двох мертвих тварин, візуально схожих на собак. З тварин було знято шкуру, а тіла покинуті.  За фактом події розпочато кримінальне провадження за статтею 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами) Особам, що скоїли протиправне діяння, загрожує штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, повідомили в поліції.

Читайте також: В Кременчуці невідомі здерли шкіру з двох собак. ФОТОрепортаж

Під постом люди ділилися думками: «Тут кримінальне шити хочуть, але треба довести, що тварини від цього процесу мучилися». Також зазначалося, що в нашій країні за такі дії лише штраф або 6 місяців арешту світить і це малувато, на думку декого, за такий садизм.

Деякі писали: «Для мене тварини - як люди, рівноцінні, і зазвичай (доля) не винуватця карає, а на дітях усе вилазить. Чи ви вважаєте адекватною людину, яка здатна на це? Я не впевнена, що вона психічно здорова взагалі, і хто знає, які в неї дітки, може, допомагають батькам "розважатися"?» А інші додавали, що треба впіймати злочинця і з самого шкуру здерти.  

На що їх дорікали, мовляв, якщо за собаку людина готова вбити людину, то вона нічим від Гітлера не відрізняється та від цього ж садиста, що собак убив.

«Нікого не виправдовую, але достеменно відомо хіба, що знімали шкуру з живих собак? Якщо пса вбили, а потім з трупа зняли шкуру в особистих цілях, чи можна це розцінювати як жорстоке поводження? Як я розумію, жорстокість передбачає муки. Ви їсте м'ясо? Носите шкіряне взуття, сумку, шуба у вас є? Якщо ні, ви можете такі коментарі писати. А так, вибачте, курочка не страждала? Корова, свинка не мучилися, щоб стати ковбасою, канапкою, або норка, шиншила не страждали? Заради шубки?» - продовжували суперечку ті, кому не подобалося, чому серед усіх таврин саме собакам у нашому місті приділяється найвагоміше місце у захисті та витрачанні грошей.

«Тобто для вас абсолютно нормально, що людина вбиває собаку і здирає з неї шкуру? Не читали, з чого маніяки відомі починали? Дивно просто, з яких це пір прояв садизму вважається нормою?» - запитували люди.

«Садизмом було б зняття шкури з живої собаки, а це тут поки не доведено», - відповідали інші.

«В принципі, я згоден з вами, але у нас просто не прийнято потрошити собак. Це не життєва необхідність. Були б ми в Кореї або де там чау-чау подають до столу, - інша справа. Це просто ненормальний випадок. Ставлюся до цього з прагматизмом - стало на двох собак під чиїмось вікном (сподіваюся, під моїм) менше».

Люди продовжували писати: «Нічого тут не хочу нікому доводити, але я просто бачу голодного собаку, то  при можливості даю йому поїсти. Кожен живе у своєму світі ілюзій. Хтось любить, хтось убиває, хтось годує, а хтось забирає до себе додому... У всіх своє виховання...»

«Усі такі розумні... а "неадекватні любителі тварин", як ви кажете, постійно тягають передачки і гроші в спецсервіс, допомагають волонтерам лікувати і прилаштовувати бездомних тварин, постійно знаходять під дверима кошенят і цуценят, витрачають час і гроші, нерви й сили, щоб зробити світ хоч трішки добрішим, хоча б спробувати. Але в підсумку на цьому світі вже нічого не допоможе, з таким ставленням...»

І ось радикальне рішення висловив користувач, що якось насторожує: «Моя позиція з приводу бездомних собак така. Виловити всіх за один раз, завести в притулок, дати оголошення і тиждень на те, щоб прийшли бажаючі забрати тварин і вибрали, кому яка подобається.... По закінченні цієї акції - всіх приспати. Жорстко? ТАК! Згоден.  АЛЕ! Відразу вирішиться вся проблема: з їхніми гуляннями по місту, можливістю бути покусаним, пошуки фінансів для їхнього лікування та проживання в притулку, забезпечення притулку самого, зарплати їхнім робітникам, щеплення і так далі... А всі ці фінанси пустити на благо міста в інше більш потрібне русло.  Моя думка - видаляти проблему кардинально і жорстко, а не довгостроково лікувати...

Тож кременчужани мають знати, серед кого живуть! Когось дратують діти, когось - собаки, а хтось навіть радіє шкуродерству. Такі сигнали дають розуміння, як далеко ми дійдемо шляхом культурного, морального розвитку. Чи всі туди дійдуть взагалі. Але проблема існує не тільки у тих невідомих осіб, що здерли шкуру з собак, але й у свідомості багатьох мешканців, лише до справи ще просто не дійшло.

Подібні випадки не є поодинокими як в Україні, так і в інших країнах, і загалом людство не визнає це нормальним у цивілізованих країнах. Але, дійсно, є країни, де собаки – це лише м’ясо.

Варто мати свою думку з цього приводу. 

Коментарі

Статья просто шокирует. Жуть, эти твари среди нас... И подмечено правильно, садисты на животных не остановятся...

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация