Активісти обурені: інваліду АТО з Горішніх Плавнів не дають нормального житла

1 213 0
Активісти обурені: інваліду АТО з Горішніх Плавнів не дають нормального житла

Волонтери Горішніх Плавнів обурені байдужістю місцевих чиновників. Бо ті не хочуть допомогти  інвалідові АТО, санітарові, що пройшов найгарячіші точки війни на Донбасі: від Іловайська до Пісок.

Нині Володимир Страшко, уславлений санітар 8-ї окремої автомобільної санітарної роти з позивним Дід  на своє прохання виділити квартиру або компенсацію на отримання житла отримує лише бюрократичні відписки.

Про це розповіла в соціальних мережах Валентина Сергачова, депутат міськради Горішніх Плавнів, волонтер, що допомагає армії. Пані Валентина переконана: причина бюрократичного футболу в громадянській позиції ветерана АТО, що не гнеться під місцевих князьків.

 

 

Активістка поширила через Фейсбук звернення до бойових побратимів Володимира Страшка, а також до журналістів із проханням допомогти чоловікові відстояти його права.

 

 

Пані Сергачова опублікувала фото кімнатки у гуртоживтку, в якій нині мешкає ветеран війни на Донбасі, й говорить: це справжня ганьба, адже чоловік, що має інвалідність, навіть позбавлений можливості жити в нормальній квартирі.

Натомість він мешкає в гуртожитку,  в якому навіть туалет на 8 сімей...

 

 

Чиновники Горішніх Плавнів запевняють: у них не достатньо підстав, щоб виділити бойовому ветерану кошти на придбання житла. Про це йдеться в листі за підписом першого заступника міського голови Горішніх Плавнів О.Чуприни.

 

 

Як видно з документів, наданих пані Сергачовою редакції "Програми Плюс", Володимир Страшко має усі довідки й про участь у бойових діях, і про те, що інвалідність він отримав у бойових умовах.

Малесеньку квартиру площею 13,4 квадратних метра інваліду АТО мерія виділила в 2013 році. Очевидно, чиновники вважають, що ця "собача будка" - саме те житло, на яке заслуговує Герой...

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация