Подружку для лева Максима у Кременчуці шукає мешканка Кривого Рогу

1 119 0
 Подружку для лева Максима у Кременчуці шукає мешканка Кривого Рогу

Мешканка Кривого Рогу звернулася до кременчужан з проханням знайти леву Максиму подружку. Таке оголошення вона розмістила на сторінці «Група Захисту Тварин. М. Кременчук»: «Шукаємо подругу Максиму. Вже не знаємо, де шукать, приїдемо у будь-яке місто». Хлопчику 5 місяців, він слухняний, має документи.

Кременчужани не одразу повірили та перепитували, чи це не не жарт. Але, судячи з усього, користувачка Кіра дійсно хвилюється про свого котика, який на фото спокійно відпочиває у кімнаті поруч з маленькою дитиною. Вона розповіла, що лева отримала у подарунок, тож вирішила його лишити. Макса вона утримує у належних умовах, має вольєр та усе необхідне, проживає у приватному будинку.

Звичайно, у користувачів мережі на другий план відійшло питання про кохання і вони занепокоїлися безпекою перебування хижака серед людей та рекомендували віддати тварину до зоопарку. Але інші заспокоїли, що це проблеми власниці, і вона знає, на що йде.

Але як би там не було, незабаром Максим стане дорослим і буде проводити час у пошуку кохання, тож господиня вже наперед вирішила подбати про це, бо, як виявилося, не так легко знайти леву подружку навіть по всій Україні.

Тож якщо кременчужани є господарями молоденької самотньої левиці, то мають нагоду засватати одинокі левові серця.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация