"Успіхи" комунальників - шестеро травмованих за добу

1 314 0
"Успіхи" комунальників - шестеро травмованих за добу

Шестеро кременчужан - із травмами та забиттями... Це результат негоди і бездіяльності двірників та інших рятувальних служб минулої доби, 9 січня.

Читайте також: 20 травмованих з них 2 дітей. Наслідки ожеледі у Кременчуці й результат роботи комунальників

Так, за даними служб оперативного контролю, на Третьому Занасипу від ожеледиці прямо на зупинці "Школа" (по  вул. Мічуріна) упав  80-річний дідусь.

Через падіння чоловік отримав дуже важку травму - закритий перелом шийки лівого бедра. Як відомо, в такому віці подібні переломи надзвичайно складно лікуються. Потерпілого медики доставили до Третьої міської лікарні.

Окрім того, різного роду травми зафіксували й по вулиці Вадима Пугачова,29, а також по провулку Олега Кошового, 5. Люди скаржилися, що падали на вулиці, де мешкає мер,  - Європейській. А також на вулиці Гвардійській,18 та по вул.Героїв Украіни,17.

У всіх випадках обійшлося без серйозних травм, тож і без лікування в стаціонарі. За всіма переліченими адресами мали б прибирати співробітники управляючої компанії "Житлорембудсервіс".

Читайте також: Сьогодні у нас зима і сніг. Мер Малецький доводить кременчужанам, що працювати може

І хоча всі вихідні у компанії вважалися робочими днями для двірників, результат, як бачимо, - невтішний.

Одна людина отримала незначну травму й на території, закріпленій за іншою управляючою компанією, - "Добробит". Тут травмування від ожеледиці зафіксоване по вулиці Приходька, 58.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация