То вам війна з терористами, а нам – бізнес. Чиновники Полтавської ОДА – мешканцям області

2 815 0
То вам війна з терористами, а нам – бізнес. Чиновники Полтавської ОДА  – мешканцям області

Чиновники Полтавської обласної адміністрації придумали, як їм зробити бізнес на крові мешканців області та посміятися над учасниками АТО й рідними тих, хто загинув, захищаючи Україну  від російських фашистів на Донбасі.

Читайте також: Гроші Кременчука: на КП "Благоустрій Кременчука" швиденько купляють "Ниву"

Задум чиновників Полтавської ОДА – особливо цинічно-знущальний і з продуманим фінансуванням  війни на сході, зокрема, допомогою  російському ВПК у виробництві снарядів і мін, якими вбивають наших громадян.

Це перший заступник голови Полтавської обласної адміністрації Андрій Пісоцький,  який  напередодні святкування Нового 2017 року вручив представникам поліції Полтавщини автомобілі «Нива» виробництва «АвтоВАЗ».

Офіційно вважається, що кожен такий куплений автомобіль дозволяє виробити в Росії 20 снарядів, які потім буде випущено в  захисників України на тій же Світлодарській дузі чи під Маріуполем.  

Читайте також: Мера та депутатів звинуватили в аморальності через корпоратив під час боїв на Світлодарській дузі. ФОТО

За тим, що повідомляється з цього приводу в обласних комунальних ЗМІ, "…сьогодні біля адмінбудівлі Полтавської ОДА та облради поліцейським управління поліції охорони ГУ НП у Полтавській області вручили ключі від новеньких службових автомобілів “Нива”.

В урочистостях взяли участь перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький та начальник Департаменту поліції охорони Нацполіції України Сергій Будник..."

Скільки автомобілів було куплено за кошти платників податків Полтавщини – не повідомляється. Однак з кількості автомобільних ключів  на фото можна побачити, що таких 9 штук. Тобто – 180 снарядів, випущених з гармат для вбивства тих же чоловіків та жінок Полтавщини, які нині перебувають в окопах на сході України.

Про що слід додати – це про самого полтавського рятівника російського автопрому й  помічника російського ВПК.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови ОДА, є керівником блоку БПП в Полтавській області й, вочевидь, це жахливе рішення про знущання над живими та вбитими учасниками АТО Полтавщини приймав саме він. Інакше б з такими вбивчими «подарунками» до поліції не виходив.

Читайте також: Підтримай окупанта: на сайті Kremenchug.ua досі незаконно висить об'ява по Керченському мосту

Інше, що дивує, тобто вже зовсім не дивує, - це участь самих поліцейських у цій справі. А що вже зовсім незрозуміло – так це комунальні репортери, які в обласному  Інтернет-виданні спочатку розповідають про ситуацію з військовими подіями на сході, а після цього – про активність полтавських чиновників у допомозі російському автопрому.

І тут, мабуть, усім цим персонажам слід було б визначитися, що  потрібно робити: одягати труси на себе чи знімати хрестик з шиї?

Про що слід додати – за повідомленням джерел редакції, взагалі, поліції замість російських «Нив» мали видати японські позашляховики – більш потужні та економні. Однак чому в останній момент усе переграли – на це запитання, певно,  відповість сам Андрій Пісоцький.

На завершення – це вже не стільки прохання до обласного чиновника (прохати  його тут уже немає про що) як заклик.

Читайте також: Підтримай окупанта: Департамент ПСЗН та питань АТО користується послугами банку російського бізнесмена. ДОКУМЕНТИ

Ось книга памяті вбитих в АТО мешканців Полтавщини. Пане Андрію, після справ ваших  немає бажання  подивитися, скільки там прізвищ?  

Це ж саме стосується й мера Кременчука Віталія Малецького,  який теж придбанням «Нив» за бюджетні кошти зробив кременчуцький внесок у купівлю 60-и снарядів та мін на голови наших людей.

А книга пам'яті – ОСЬ ВОНА.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация