У дитячій бібліотеці на Соборній можна вивчати безкоштовно і українську, і англійську.

922 0
У дитячій бібліотеці на Соборній можна вивчати безкоштовно і українську, і англійську.

Із нового року у дитячій бібліотеці по вулиці Соборній запрацюють безкоштовні курси англійської для молодших школярів та підлітків.

Власне, курси вже були й минулого року, а після нетривалої перерви на свята відновлюються, розповідає Марина Ващенко, заступник директора "Кременчуцької міської централізованої бібліотечної системи для дітей".

Читайте також: «Новорічний шлях Джуманджі» у Кременчуці був чарівним

Курси розраховані на спілкування англійською й користуються неабиякою популярністю. «На них записалися більше півсотні дітей! – розповідає Марина Ващенко. – Щоправда, відвідують курси школярі по-різному – під час канікул і свят охочих вивчати іноземну меншає».  За словами заступника керівника, курси англійської веде досвідчений педагог, а орієнтовані вони переважно на спілкування.

Тож підійдуть діткам, які вже мають певні ази. Групу відвідують діти різного віку –  від першачків до учнів шостого класу. Заняття з англійської відбуваються щосереди, о 16.00, у дитячій бібліотеці за адресою: вул. Соборна, 12/16. До речі, бібліотека також має літературу англійською та перекладні словники.

Читайте також: Сьогодні можна поспілкуватися англійською із волонтером із Італії

Окрім того, у цій же центральній дитячій бібліотеці дорослі можуть опанувати українську мову. Курси ведуть волонтери щонеділі, о 15.00. Марина Ващенко говорить: для маленьких кременчужан також є заняття, які проводять пластуни. Дітей навчають народним звичаям, правилам поведінки тощо.

Найближчим часом  у дитячій бібліотеці на Соборній відкриються і курси з комп’ютерного програмування. Навчання також безкоштовне, щоправда, дітей туди беруть лише за умови, що вони мають власні ноутбуки. На жаль, бібліотека не має технічної можливості надати комп’ютери для навчання усім охочим.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация