«Новорічний шлях Джуманджі» у Кременчуці був чарівним

1 109 0
«Новорічний шлях Джуманджі» у Кременчуці був чарівним

Дещо нове, вражаюче, захоплююче – так можна охарактеризувати сьогоднішню виставу. Вона дуже відрізняється цікавістю сюжету, красивими декораціями та захоплюючою грою акторів. Можна сказати, що цікаво було не тільки дітям, але й дорослим.

Читайте також: 2016-й рік завершився: основні події минулого року, привітання Президента України

Кременчуцькі творчі колективи підготувалися дуже добре до свята, бо ставили на меті порадувати гостей свята, серед яких за підтримки та сприяння місцевої влади було запрошено дітей з малозабезпечених верств населення, переселенців, інвалідів. Для усіх бажаючих дорослих квитки на свято коштували 60 грн., дитячі – 35 грн.

Для дітей, які потребують соціального захисту, запрошення на свято було безкоштовним, а по завершенні вистави запрошення обмінювалися на солодкі подарунки.

Читайте також: Чим кременчужан забавлятимуть на Новий рік? ПРОГРАМА СВЯТКУВАНЬ

«Казкова вистава «Новорічний шлях Джуманджі» присвячена Новому року. В ній брали участь 300 дітей – це учасники 8 художніх колективів Міського Палацу культури. Цього року замовлень на новорічні вистави для дітей, які потребують соцзахисту, більше – 9 виступів, у порівнянні з 6 минулого року», - розповів директор Міського Палацу культури Сергій Ситник, який, до речі, грав у виставі одну з головних ролей.

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация