Менше ялинок, більше вибухів й ще більше алкоголю. У Кременчуці вибухово зустріли Новий, 2017 рік

1 199 0
Менше ялинок, більше вибухів й ще більше алкоголю. У Кременчуці вибухово зустріли Новий, 2017 рік

Зустріч Нового 2017 року у  нашому місті, без жодного сумніву, увійде в історію.

І головна причина – свято, за ініціативи міського голови Віталія Малецького, проводили по-новому. Нове - це ялинка, яку перенесли поближче до міськвиконкому, закуска і горілка, яку продавали для покращення настрою громадянам, і гучні вибухи великих вибухових пакетів, а не традиційних петард.

Інше й нове – міськвиконком добряче зекономив на відкритті ялинок у мікрорайонах, у відповідності до своєї програми «Кременчук з непотрібними околицями», й такого, як раніше, вже не було. У житлових масивах міста ялинки масово вже не встановлювали й мешканці тієї ж Нагірної частини були змушені від «Макдональдса» прямувати  за тридев’ять земель на площу Перемоги.

Тож можна було побачити як на кременчужан,  які вирішили зустріти 2017 рік під ялинкою на площі Перемоги, о дванадцятій ночі очікувала повна тиша. Здивовані громадяни, аби не пропустити Новий рік, були вимушені вмикати будильники на своїх телефонах.

Те ж саме, до речі, й на Молодіжному.

Однак уже через годину після того, як організатори випили та закусили, на площі Перемоги запрацювали наливайки й потужні децибели на все місто залунали дуже сильно.

Зміна в організаційних підходах відчувалася на повну вже о пів на другу ночі, коли нетверезі покупці почали падати в закуски, якими можна було закусити горілку. Коштувало все недорого - 25 гривень пластиковий стаканчик. Закуска, між іншим, - дорожче.

Що у підсумку – так це враження. І вони такі – в організації свята міський голова Віталій Малецький поплутав День міста з Новим роком.

Йому вдалося ініціювати організацію суцільної пиятики, коли люди, які вже випили, йдуть на площу до ялинки допивати. Що у підсумку вийшло, те й вийшло. І тут добре, що в нашому місті ще є ті ж працівники культури, які своїми виступами на сцені  хоч трохи все це компенсують. Ще є самі кременчужани й таких більшість - нормальних людей, які теж помилки влади виправляють.

Ще одне - цього року вже не було стільки петард, як великих вибухових пакетів, продаж яких у нас же заборонено?  В тому сенсі заборонено, що ніхто й нічого не забороняв і до людей з проханнями відповідними та нагадуваннями з чиновників ніхто не звертався. І це погано.

Про що слід додати, так це таке. Мені особисто жаль молодих дівчат, які вночі розливали горілку у  пластикові стакани  і яким алкаші увесь час падали на прилавок у пиріжки.  Думаю, що молоді продавщиці таку зустріч Нового року точно проклянуть.

Варто сказати, що  успіхи у місті теж були. Зокрема, наш міськвиконком, як у сусідній Кам’янці, вибуховим пакетом ніхто не запалив і це вже добре.

Чи були інші й більш цивілізовані приклади святкування у місті? Так були, й мова тут уже про площу перед ПАТ «Кредмаш»,  де людям продавали різні речі, але не алкоголь, аби вони змогли благополучно  дійти назад додому.

На завершення – слова вдячності міському голові Віталію Малецькому, який своєю організацією підкреслив, що зустріч Нового року – це родинне свято, яке має проводитися в родинному колі чи серед друзів, але аж ніяк – серед нетверезого натовпу, представники якого наздоганяють за прилавком упущене за увесь минулий рік.

Тож ще пару таких  святкувань  з наливайками - і на центральній  площі нашого міста під ялинкою будуть лише ті наші мешканці, які на зразок мера нашого міста думають про це по-новому.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация