Мешканці будинку по вулиці Академіка Маслова, 24 у відчаї

1 115 0
Мешканці будинку по вулиці Академіка Маслова, 24 у відчаї

Після зміни голови ОСББ у них відбуваються страшні речі: нинішній голові підпалили серед ночі двері, систему управління воротами пошкодили кислотою…  Також із рахунка, де зберігаються кошти експвитрат на будинок, зникають гроші. Поліція в курсі, але кримінальних діянь не вбачає…    

Читайте також: Готувались до Нового року: в кременчуцькій квартирі поліція виявила гранати. ФОТОрепортаж 

До журналістів, як до останньої інстанції у пошуках справедливості, звертаються мешканці будинку по вулиці Академіка Маслова, 11 (колишня назва – вулиця Радянська).

Люди почувають себе абсолютно беззахисними перед терором. Кажуть, усе почалося після зміни голови об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Жінка, яку переобрали, не визнала законності усунення себе від влади. Не погодилася віддавати документи й печатку ОСББ, а також стала погрожувати ініціатором «кадрової революції», надзвонюючи серед ночі.

Але то дрібниці порівняно з подіями останніх днів. Наталі Кононенко, нинішній голові ОСББ, серед ночі підпалили двері. Жінка, що має маленьку дитину, дуже хвилюється за своєю життя: якби вчасно не помітила вогонь, могла б же й задихнутися від чадного газу…

Також шкоди зазнало майно будинку: у блок керування системою автоматичного підняття воріт хтось налив кислоти й напхав паперу, а потім усе те підпалив. Конструкція оплавилася й, звісно, не придатна для подальшої роботи. Люди кажуть: ключі від шафи, де зберігається блок керування, були лише у колишньої голови…

Читайте також: Крадуть все, що погано лежить: з прилавка викрали два телефони "Самсунг"

 

 

Про пригоди повідомили поліцію. Її викликають за кожним фактом завдання шкоди. Але люди вже зневірилися. Тому що кілька тижнів тому, коли вже головою ОСББ стала Наталя Кононенко, з банківського рахунка об’єднання зникли гроші.

Жінка говорить: доки тривали формальності з переоформленням підписів – кошти були зняті людиною, що формально ніякого відношення до ОСББ вже не має. Повідомили поліцію. Але отримали повідомлення про закриття провадження «через відсутність складу злочину».

Читайте також: Хочеш погрітися – йди до пожежників. Кременчуцькі рятувальники відкрили пункти обігріву

 

 

Читайте також: Поліції дошкуляє зростання рівня злочинності - створили профілактичний відеоролик

Прес-офіцер міського відділку поліції Анна Волювач не приховує: адреса по вулиці Академіка Маслова їй добре відома. Туди часто викликала патрульних колишня голова, якось серед ночі повідомила, що її хочуть зґвалтувати. Інформація не підтвердилася.

Багато разів поліцейським доводилося виїжджати на різноманітні конфлікти… Однак прес-офіцер також підтверджує інформацію про те, що не за всі справи правоохоронці готові братися.

Скажімо, питання зникнення коштів із рахунка ОСББ вони… не вважають злочином. Мовляв, хай мешканці розбираються зі своїм колишнім головою у суді. Бо в тієї своя правда і свої аргументи, вона стверджує: переобрали її незаконно.

Анна Волювач пообіцяла: за фактами підпалу дверей та пошкодження охоронної системи поліція порушить провадження.

Порушити порушить… Але чи знайде та покарає винних? Якось так склалося, що в питаннях діяльності ОСББ люди залишені сам на сам із проблемами. З одного боку, і державна, і місцева влада агітують за створення ОСББ.

Мовляв, господарі зможуть більш ефективно керувати своїм будинком. І в багатьох випадках так воно і є. Але… за однієї умови: якщо керувати будинком приходить чесна й освічена людина. Людина, що не збирається красти.

Читайте також: Гроші Кременчука: міський інтернет-провайдер "забув" заплатити 9 млн. гривень,- облпрокуратура

Якщо ж такого не трапляється (а часто люди відкривають для себе приховані «таланти» аферистів уже після наділення їх владою), мешканці фактично стають заручниками ситуації. Жоден державний орган не береться виступити посередником, аби привести все до законності й порядку.

Скільки випадків відомо, коли колишні голови ОСББ крали десятки і сотні тисяч гривень, а колишня міліція та нинішня поліція розписувалася у власній безпорадності. Чому? Чому зняття коштів з банківського рахунка будинку без належних повноважень не вважається шахрайством?

Чому поліція не здатна провести експертизу виконаних (чи невиконаних робіт), коли кошти просто списуються, а не витрачаються на користь будинку? Невже громадяни повинні вдаватися до самосуду для наведення порядку?

Адже бездіяльність органів влади саме до таких результатів і призводить…  У даному разі вирішення цієї проблеми – не лише питання професіоналізму поліції. Це питання випрацювання механізму чіткого регулювання відносин, чіткого визначення законності чи незаконності дій і - обов’язкового! – покарання за порушення.

Якщо цього не станеться – у місті триватимуть мікрореволюції. Чи потрібно це міській владі та правоохоронцям ?

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация