Волонтери для студентів КрНУ провели вишкіл по тактичній медицині. ФОТОрепортаж

1 456 0
Волонтери для студентів КрНУ провели вишкіл по тактичній медицині. ФОТОрепортаж

Кременчуцькі представники Цивільного корпусу "АЗОВ" провели вишкіл з тактичної медицини для студентів КрНУ, які нині проходять по кафедрі військової підготовки офіцерів запасу за контрактом ХНУПС. Про це вони повідомляють у соціальних мережах.

Читайте також: Минулої неділі Цивільний корпус "АЗОВ" вчив кременчужан надавати медичну допомогу. ФОТОрепортаж

Вишкіл був присвячений темі зупинки критичної крововтрати. Захід складався із двох частин. У першій частині Вишколу, яка проходила у приміщенні, було розказано про накладення кровоспинних штатних джгутів. 

 

 

Як вказують азовці, тема вишколу є непростою, оскільки найбільш частими причинами загибелі від поранень, смерті, яким можна запобігти, є крововтрата – 60%. Тому раннній початок допомоги є фактором, який значно покращує шанси на виживання та відновлення функцій у пораненного. 

Курсантам, а таких було близько 20 чоловік, показували, як правильно та швидко провести зупинку критичної крововтрати за допомогою джгута Есмарха. Далі учасники показали свої навички накладати джгут самим собі як на верхні, так і на нижні кінцівки. 

Читайте також: Піддубна за ініціативи "Азову" на сесії підняла питання по програмі енергетичного розвитку Кременчука. ВІДЕО

"Друга частина вишколу, а саме тренування, відбувалося на вулиці на вже облаштованій ділянці. Оскільки стовпчик термометра показував мінус 8 'C, то до тренувань з накладання джгута, додавалися додаткові фізичні вправи. І яка ж практика без використання піротехнічних засобів?)))

Веселий настрій, спортивний азарт та кілька порваних джгутів - ось що є результатом гарного вишколу", - інструктору "Азову" поділилися своїми враженнями.

Як зазначається, на цьому співпраця між кафедрою військової підготовки офіцерів запасу за контрактом ХНУПС для студентів КрНУ та Цивільним корпусом "АЗОВ" не припиняється - вишколи з тактичної медицини продовжаться.

Читайте також: АЗОВ та АТОвці продовжили рейди по розливайках - вже вилучили горілки на 7,5 тис. гривень. ФОТО+ВІДЕО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация