Не надзвичайна ситуація. Губернатор не оцінив кременчуцький 15-и сантиметровий рівень засніженості

1 392 0
Не надзвичайна ситуація. Губернатор не оцінив  кременчуцький 15-и сантиметровий рівень засніженості

Кременчуцькі градоначальники могли  вчора  працювати спокійно, як і раніше, й без оголошення авралу, надзвичайної ситуації й всекременчуцької  міжнародної  сніжної катастрофи.

Відповідно, нашим чиновникам можна було просто вирішувати всі питання в робочому порядку, але не оголошувати штаби, фронти й усе інше, притаманне їхній діяльності.

Це губернатор Полтавщини Валерій Головко вчора оцінив ситуацію з випаданням снігу, а в окремих районах області й справді були проблеми, й зробив свій висновок.

«Коротко про підсумки засідання штабу. Заслухали кожен район. За минулу добу найбільше опадів випало у Гадяцькому районі (36 см), Лубенському (25 см), Полтавському та Кобеляцькому районах і Полтаві (21 см).

На розчищенні автошляхів цілодобово працює 91 одиниця техніки облавтодору та 130 співробітників. Окрім того, у районах залучили до розчищення доріг 300 одиниць техніки місцевих сільгоспвиробників.

На сьогодні дороги області у проїжджому стані. Проблемними залишаються Полтава і Полтавський район. Присутній на засіданні заступник міського голови Полтави Віталій Нікіпєлов запевнив, що дороги у місті таки розчистять.

Для шляховиків, комунальників, голів РДА та керівників органів місцевого самоврядування робота є на всі вихідні, адже, за прогнозами, сніжитиме аж до понеділка».

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация