УВАГА! Сьогодні-завтра очікують великі снігопади - як поводити себе на дорозі

1 667 0
УВАГА! Сьогодні-завтра очікують великі снігопади - як поводити себе на дорозі

Недотримання заходів безпеки може призвести до ось таких неприємностей.

 

 

З настанням складних погодних умов у поліції задля уникнення аварійних ситуацій радять дотримуватися таких умов.

Перш за все треба звернути увагу на ефективність роботи гальмівної системи автомобіля, функціонування зовнішніх освітлювальних приладів, елементів очищення та обігріву вікон вашого автотранспорту, а також потурбуватися про зимові шини.

Рекомендації керування транспортом в умовах ожеледиці та снігового накату:
- На слизькій дорозі не гальмуйте різко - це небезпечно. Раптове гальмування призводить до блокування коліс і збільшення гальмівного шляху, а найчастіше - до втрати керованості.
- Проїжджаючи небезпечну ділянку, намагайтеся зберігати швидкість постійною, педаллю акселератора користуйтеся дуже обережно, плавно, м'яко. Не робіть різких рухів кермом.
- При русі на мостах та естакадах будьте особливо уважні. Крижана кірка на цих ділянках дороги з'являється раніше, ніж деінде, а зникає пізніше. У цих зонах уникайте різких рухів кермом, газом, гальмами.
- На слизькій дорозі краще уникати різких маневрувань і обгонів. При русі на підйом вибирайте таку передачу, щоб не доводилося переключатися до повного завершення підйому.
- Під час спуску не натискайте на педаль зчеплення, це може призвести до некерованості автомобілем або заносу.
- Не забувайте про пішоходів. Люди, що переходять дорогу, можуть посковзнутися і впасти. Тому намагайтеся не налякати пішохода різкими звуковими і світловими сигналами.

Наближаючись до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ, знижуйте швидкість до мінімуму.

Особливо уважними та обережними потрібно бути водіям маршрутних таксі, автобусів і тролейбусів. При виникненні аварійно-небезпечної ситуації з пасажирським транспортом наслідки можуть бути надзвичайно тяжкими, оскільки в салоні перебуває значна кількість людей.

Тому водіям транспортних засобів, які здійснюють пасажирські перевезення, варто пам’ятати, що вони відповідають за життя і здоров’я своїх пасажирів.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация