Відкат не відбувся. Депутати Кременчуцької міськради відмовилися перейменовувати пров. С. Бандери

1 168 0
Відкат не відбувся. Депутати Кременчуцької міськради відмовилися перейменовувати пров. С. Бандери

Депутати Кременчуцької міської ради, які сьогодні перейменували вулицю Новоросійську на вулицю імені учасника АТО Артема Носенка, відмовилися від того, аби одночасно змінити назву провулку імені Степана Бандери на провулок Осінній.

Відповідну пропозицію - прибрати прізвище Бандери з переліку вулиць Кременчука - оприлюднив депутат міської ради Денис Терещенко.

За його словами, мова йде про негативну людину, яка асоціюється з убивствами. Інше, на чому наголосив пан Терещенко, це про те, що одну з вулиць нашого міста названо прізвищем Кондратюка, який теж начебто є вбивцею.

Насправді Кондратюк - це вчений і конструктор ракет, який народився на Полтавщині. І підтвердженням цього – назва університету у Полтаві.

Про що слід додати - «атака» на  Бандеру, ініційована депутатами міськради від Опозиційного блоку, була спонтанною, але безрезультатною.

За таку ініціативу – перейменовувати вже перейменовану вулицю чи провулок - депутати міськради відмовилися.

За таку пропозицію – лише 6 голосів.

Прикінцева репліка від депутата міськради Дениса Терещенка – коли мером міста буде депутат міськради Іванян, він змінить назву «Степан Бандера» в перший день і надалі самі мешканці вирішуватимуть, як називати власні вулиці.

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация