Нардепів Шаповалова і Жеваго закликають здати десятину на армію. Ініціатива «Повернись живим»

1 080 0

Одна з найбільших  волонтерських груп України – «Повернись живим» оголошує про поширення на теренах нашої держави нової ініціативи, яка стосується задекларованої готівки  наших нардепів-мільйонерів та мільярдерів.

Про це йдеться у зверненні групи «Повернись живим», кількість читачів якої лише у Фейсбуку доходить до півмільйона громадян.

«…Ми надіслали перші листи-звернення до народних депутатів, міністрів та мерів міст з пропозицією пожертвувати на потреби армії #еДесятину із задекларованих ними статків. Або як альтернативу - передати одну з коштовних речей, що фігурує в оприлюднених е-деклараціях можновладців. Адже за давньою українською традицією прийнято жертвувати доходів на добрі справи 10% від своїх», - зазначено у відповідному повідомленні волонтерів, поширеному в соціальних мережах.

Про що слід додати – обидва кременчуцьких нардепи – Шаповалов та Жеваго є якраз тими громадянами, що можуть ініціативу підтримати.

Для того ж нардепа Шаповалова - #еДесятина – це лише 190 тисяч доларів США із загальної кількості грошовою валюти, які він тримає у себе в сейфі.

Щодо нардепа Жеваго, то тут мова йде про його годинник з раритетної колекції, яких у нього десять штук.

Гірше, що наші нардепи свого ставлення до волонтерської ініціативи ще не оприлюднили.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация