Театр "Лілея" відкриває сезон вистав уже завтра!

939 0
Театр "Лілея" відкриває сезон вистав уже завтра!

 Цієї п'ятниці стартує театральна осінь від Народного студентського театру "Лілея". Чотири п'ятниці - чотири вистави.Перша вистава  за однойменною п'єсою Вольфганга Борхерта "За дверима" відбудеться вже завтра, 11 листопада, у малому залі Міського Палацу культури. За сюжетом, солдат повернувся з війни. Він завжди голодний, у нього болить поранена нога і йому постійно холодно. А найголовніше - одні за одними перед ним зачиняються двері його колишнього життя.
Цікаві нестандартні рішення режисера, зворушлива історія випробування віри людини, яка повернулася з війни та розчарувалася у світі, а також тема кохання — як порятунку людини у нашому світі — все це не дасть вам ні на хвилину відірвати погляд від сцени.


 

Наступна вистава "Так заведено у людей з гідністю" відбудеться 18 листопада. Бажаючих насолодитися театральним дійством запрошують теж до малої зали МПК о 19.00 год.
Вистава поставлена за мотивами драматичного твору Федеріко Гарсіа Лорки "Дім Бернарди Альби", що вже давно підкорив світову сцену.  У п'єсі сім головних героїнь різного віку. І у всіх  схожа доля – самотність. Це історія про божевільну, пристрасну, але нереалізовану любов. Федеріко Гарсіа Лорка написав п'єсу «Дім Бернарди Альби» у 1936 році, але вона вкрай актуальна і зараз. Намагаючись уникнути страждань, ми часто позбавляємо себе духовного життя. Між тим нерозумно ігнорувати факт, що кохати і бути коханою – в основі жіночої природи.


25 листопада о 19.00 у МПК мешканці та гості Кременчука матимуть нагоду ознайомитися з п'єсою  Неди Неждан «Той, що відчиняє двері». Драматург визначає жанр своєї п’єси як «чорна комедія для театру національної трагедії», і недарма. Розмова двох пересічних жінок, Віри і Віки, у зовсім непересічному місці – моргу - немовби віддзеркалює той самий «холодний період року в Україні», про який пише авторка.
Одна з головних героїнь, Віка, питає:
Так я жива, труп чи привид? Я вже заплуталась.

Фінал вистави вразить будь-кого. 


2 грудня на глядачів чекатиме вистава Ірини Тануніної "Дурочка". За сюжетом події розгортаються в одному невідомому селі, у дворі сліпого старого, імені якого не знає ніхто, а звуть його всі просто Старий Чурбан. Він тільки і робить, що чекає свою дорослу доньку, яка 10 років тому виїхала спробувати щастя в цивілізовані краї. Тільки от невідомо куди: чи то до Москви, чи то "мало не в саму Америку".
І все було б, як і раніше, ще років 20, якби не з'явилася "Дурочка пухнаста" - маленьке кошеня, що перевернуло звичне існування діда і його мешканців двору з ніг на голову.

Втім кошеня зовсім не дурне і отримує своє прізвисько за те, що не схоже на інше оточення і пильнує не тільки свої інтереси. Оточення впливає на кошеня, але і воно впливає на навколишню дійсність. А, як відомо, "легкий помах крила метелика на одному полюсі Землі призводить до цунамі на протилежному полюсі". Кошеня стає причиною тих змін, які ніхто не міг передбачити. А що з цього вийшло - ви зможете дізнатися на прем'єрі! Варто тільки пам'ятати, що ніяка ситуація не буває настільки безнадійною, щоб її неможливо було виправити.
Це с
умна казка зі щасливим кінцем. Але що ще потрібно для душі у першу п'ятницю зими?

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация