Рішення міськради по планшетах для райадміністрацій є нечинними, - суд. ВІДЕО+ФОТО

1 611 0
Рішення міськради по планшетах для райадміністрацій є нечинними, - суд. ВІДЕО+ФОТО

Сьогодні колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду скасувала рішення міської ради, які стосуються: 1) введення посад спеціалістів з благоустрою у Автозаводській та Крюківській райадміністраціях; 2) виділення коштів на закупівлю планшетів та офісної техніки для потреб даних спеціалістів.

 

 

Але ці рішення ще не остаточні, оскільки можуть бути оскаржені міською радою протягом 20 днів.

Нагадаємо, мова, зокрема, йде про рішення міськради, яке було прийняте на квітневій сесії та згідно з яким райадміністраціям було виділено кошти на придбання планшетів.

Як відомо, проекти даного рішення були опубліковані з порушенням вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації". 

З цією метою депутат міської ради Валентина Гордєєва звернулася до Автозаводського райсуду з відповідним позовом. Нагадаємо, що депутатами було вирішено питання про придбання інспекторам райадміністрацій 25 планшетів та іншої техніки на загальну суму 420 тис. гривень.

Як вказує депутат, рішення міської ради приймалося з порушенням Закону, а саме: проект рішення не було оприлюднено не пізніше, ніж за 20 робочих днів до моменту голосування. До того ж даний проект було розглянуто не всіма депутатськими комісіями.

Самі ж планшети хотіли тоді придбати для фіксації сміттєзвалищ та ям. Крюківській адміністрації необхідно купити планшетів на загальну суму 160 тис. гривень, а Автозаводській - на 260 тис. грн. 

Інші рішення міської ради за квітень стосувалися створення штатного розпису по працівниках з благоустрою при райадміністраціях, для яких і виділялися гроші під дані планшети та оргтехніку.

Як повідомлялося раніше, оргтехніку успішно придбали за завищеними цінами.

На перший погляд, виходячи з цього, сенсу в сьогоднішньому рішенні Харківського апеляційного адміністративного суду немає.

Але від сьогодні по Кременчуку започатковано нову судову практику, коли рішення міської ради скасували через те, що їх проекти не опубліковувалися вчасно, як того вимагає Закон України "Про доступ до публічної інформації".

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация